Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Titeket nem zavar ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar ha a barátnőtök ennyit telefonál és így?

Figyelt kérdés
Barátnőm akármikor itt alszik csomót telefonál a barátnőivel és megbeszéli a pasis dolgokat,hogy a barátnőjének hogy sikerült a randija,milyen kocsija van a pasinak mennyi pénzük van,milyen házuk és engem meg nagyon irritál,úgy jön le nekem az egész mintha arra mennének hogy kinek milyen kocsija van meg stb.. szóval marhára idegesítő hogy ezt hallgatom,ti szóvá tennétek?21/F
2015. máj. 25. 12:46
1 2
 1/11 RRR ***** válasza:
100%

szóvá hát

utálom a haszonleső-élősködő lényeket

2015. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Költőnő? ***** válasza:
85%
szóvátenném. Felszíneskedjen máshol.
2015. máj. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lecserélném a csajt.Ha a barátnői ilyenek,ő sem különb.
2015. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az még hagyján, hogy felszínes és olyan ostoba, hogy előtted tárgyal ki ilyen témákat, nade az, hogy amikor veled van, a telefonon lóg...hát komolyan, az ilyennek minek párkapcsolat? Ez a csaj úgy hülye ahogy van. Szóvá teheted, de én biztos szakítanék...
2015. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A #3 hozzászólással egyetértek teljesen.

Ne zavarjon téged és szóvá se tedd, felesleges.

Az ilyen kaliberű nőtől szabadulj meg csendben. ennyi.

2015. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Ha legközelebb elkezd telefonálni verj oda neki egyet. Viszont, ha nem kezd el, akkor is verj oda.
2015. máj. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

az annyit jelent,hogy semmibe vesz,ha miközben veled van a barátnőivel foglalkozik

nem egy aranyásó véletlenül a barátnőd és neked nincs véletlenül autód meg pénzed amit ő kihasznál/elköltet veled?

2015. máj. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Es az ilyeneknek van baratjuk, nekem meg nincs :'(
2015. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon úgy tűnik, hogy a pénzre hajt.

Szerintem is cseréld le.


L20

2015. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Embert barátról. Lehet zavarban van előtted azért csinálja? :/
2015. máj. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!