Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha a barátnőtök puszival köszön a közeli fiú ismerőseinek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 22. 23:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
igen! az én jelenlétemben ne puszilgasson senkit se
2015. ápr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Van aki ugy szokott van aki olelessel van aki fura kezfogassal van aki kezcsokkal...

Engem ugyan nem zavar. Nem ugy tekintek a dologra hogy jaj megcsal

2015. ápr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
én már azt sem tudom elképzelni, hogy van egy fiktív barátnőm...
2015. ápr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

az én baráti társaságaimban arcra puszival szokás köszönni mindenkinek (a srácok nyilván kezetfognak) mivel ez megszokott, nyilván nem zavarja. engem sem zavar, hogy puszival köszön a lány ismerőseinek, ez nálunk így szokás.

20L

2015. ápr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

hát még éppen nem de nem örülnék neki túlságosan azért :D

egy találkozós rendes két pusziban nincs gond, de amikor már esetleg a az flörtölés vagy kéztaperolás megy azért már lehet haragudni! :)

2015. ápr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nincs szó semmiféle flörtölésről,hanem én így szoktam meg a társaságban,nekem ez a természetes. A párom viszont rossz szemmel nézi. Azt mondja,nem bízik egy fiúban sem. Hiába mondtam,hogy mi régóta így köszönünk,őneki ez "nem fér bele" csak elviseli. A régi szokáson meg nem akarok változtatni.
2015. ápr. 23. 05:28
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Naná, hogy zavarna.

Még ha te meg is szoktad, megnyugtatlak, 3-ból 2 fiú gondolatban meg is kefél amikor megpuszil.

2015. ápr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 MacsoFavago válasza:
47%
Mikor először meghágtam az asszonyt egy jó favágás után, megmondtam neki, hogy mást ne puszilgasson köszönésből se, azóta se anyjának se apjának nem mer köszönii, holmi puszilgatással. Illetve, nem engedem, hogy elkapjon valami kórt. Kitudja ki hágta arcon azt az embert akit megpuszilt.
2015. ápr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez fordítva is igaz. Mi van azokkal a csajokkal, akik a pasink előszeretettel megcuppant, vidámkodnak és még ölelgetni is? :D
2015. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amúgy pedig jó lenne, ha a harmadik fél (ismerős, gaver, haverina) lenne olyan tapintatos és nem fogadná a puszikat a kár egyik felétől :)
2015. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!