Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így normális?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így normális? Vajon jól fogja fogadni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok és most kezdtem el randizni egy 23 éves fiúval,akinek már több kapcsolat is volt nyilvánvalóan! Nekem ő lenne az első minden téren és nagyon izgulok,mert remélem nem akadály neki az,hogy engem még "tanítgatni kellene",valamint,hogy szűz vagyok! Szerintetek előre fel kellene vezetnen a témát,vagy majd ha összejövünk magától alakul?

2015. júl. 13. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgyis hamar oda fogtok jutni, egyébként ott hagy. De miért jönne össze valaki egy 23 évessel 17 éves létére, ha nem a szexuális téren nyújtott kivételes tapasztalat által gerjesztett, orgazmuscunami miatt?! Szóval tudni fogja magától, ő sem hülye.
2015. júl. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
21%
figyi szerintem gyorsan veszítsd el mielőtt vele vagy
2015. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!