Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a vezető...

Az normális, hogy a vezető oktatóm nem tud fogadni, csak jövő hónap közepén?

Figyelt kérdés

Ma voltam kresz vizsgán, örülök, meg minden, hogy átmegyek. Felhívom, mert minél hamarabb le akarom tudni a vezetést, hogy nyáron kész legyek mindennel, erre közli, hogy vagy jövőhéten, vagy pedig a jövő hónap közepén hívjam őt. De inkább az utóbbi. Nem értem a logikáját.

Nem azért, tudom, hogy ő is ember, és hogy mellette még buszsofőr is, és gondolom, hogy őt sokan választották most oktatónak, mivel indult kresz csoportja is. De ezt annyira nem érzem fair dolognak, hogy akik most buktak a mai nap a kresz vizsgán, azok is kb. akkor kezdhetik el a vezetést mint én, ha nem hamarabb.

Az meg annyira ciki lenne, ha kérvényezném, hogy másik oktatóhoz akarok kerülni, és nyilván meg lenne a véleményük rólam, hogy nem adtam esélyt ennek az oktatónak.


Más is járt így?


2013. júl. 22. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:

én is így jártam (mondjuk én egy héttel rá kezdtem is..:D)..am meg nyugodtan kérhetsz másik oktatót mivel ők te érted vannak nem fordítva....És nem fognak megszolni mert másik oktatót kérsz..valaki azért kér másik oktatót mert megbukott forgalmin...az cinkebb...

Remélem segítettem!

2013. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyár van, mindenki most akar jogsit, nem igazán fogsz előbb időpontot kapni másnál se sajna, de azért próbáld meg. Télen pl. volt h egy héten többször is mehettem vezetni.
2013. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem szerencse ilyen gondom nem volt, télen is, nyáron is vezettem és szinte akkor mentem vezetni, mikor akartam. Heti 3-4, de volt mikor 5 órát vezettem. Viszont a hírekben is volt erről szó, hogy nyaralni se tudnak menni, mert agyon vannak terhelve. Esetedben teljesen normális, főleg, hogy még napi ki tudja hány órát buszozik. Nem cink, ha átmész másik oktatóhoz, én erre akkor gondoltam, mikor 2. forgalmi vizsgán is megbuktam, de azután egy 3 hónapos gondolkozás után újra bizalmat adtam Neki és most jogsimat várom az Okmányirodától :)
2013. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Már bocs, de baromságokat írtok. Abnormális, hogy hetekre ad időpontot. Akkor át kell menni másik oktatóhoz vagy iskolához. A te pénzed és a te jogsid, neked érdeked, hogy meglegyen minnél hamarabb, neki nem. Akkor tegyél érte. Nem tudom merre laksz, de Budapesten rengeteg iskola van, ahol sokkal gyorsabban megy minden, akár nyár van, akár tél.
2013. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Nos, ma 2 hétre rá felhívtam megint, és azt mondta, hogy a héten tuti nem tud fogadni, jövőhét kérdőjel még. De utána meg nyaralni megy 1,5 hétig. Azt hiszem, hogy körülnézek a többi oktató között, van egy akit elég kevesen választanak, amiért kicsit gyengébb kocsija van. (Suzuki Swift 1.3) Szóval csütörtökön megyek úgyis elsősegélyre, és majd a titkárnővel elintézem a dolgot, hátha nála több sikerrel járok.

Egyébként Heves megyében lakom, egy nagyobb városban, és ott annyi autósiskola van, mondjuk ez az egyik legnépszerűbb, de 6 oktató van, elképzelni nem tudom, hogy miért lehet nehezen kapni időpontot. Mondjuk tényleg mindenki most akarja megcsinálni, csak nálunk egyszerre 2 csoport indult kb. 40 fővel.

2013. aug. 5. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Már a falvakban is van autósiskola. Vagy ebből vagy a garázsboltjából akar megélni a sok paraszt :D


Am. nyugodtan menj csak Swiftre, ha azt megtanulod kezelni akkor utána bármit elvezetsz. Én már bánom, hogy dieselesre mentem, mert most küszködök a benzinessel.

2013. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!