Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy lány de nem látom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de nem látom rajta hogy érdekelné egyeltalán! Lehet hogy nem bír? (többi lent! )

Figyelt kérdés
Szóval (én 15f vagyok ő szintén 15l) annyit szoktam rajta látni hogy sűrűn néz rám (főleg mikor azt hiszi nem látom). Amúgy ha próbálok vele beszélni átalában igyekszik rövidre fogni a dolgot ha pedig Facebook-on próbálkozok csak napokkal későb ír vissza. Ez azt jelentené hogy nem bír? (elméletileg tudja mi a helyzet).

2015. máj. 13. 18:28
 1/3 anonim válasza:
64%

Ha te 15 éves fejjel nem érted a kortársaid logikáját akkor más, honnan a fészkes fenéből érthetné?


szerintem még saját maga sem érti.

2015. máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Yorxun Yorxun válasza:
Lehet, hogy félénk típus és nem mer kezdeményezni. Mondd el neki direkt, hogy tetszik neked és szívesen találkoznál vele valahol.
2015. máj. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy dolog biztos, hogy nem hiányzik a fiatal koromból, ez a tipikus nyomizást. De jó, hogy már nem ilyen nagyobb a mellizmom mint az ő melle típusú aztsemtudommitakarok kislányokkal kell szenvednem isten áldja a felnőtté válást...
2015. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!