Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csajok titeket az ismerkedésbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok titeket az ismerkedésben ez érdekelne? 17/F (képek lent) Régebben rengetek volt csak a tabletta most tünteti el, és sajnos jó kis önbizalmam is elillant ez miatt :/

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Meg még van pattanásom azért elöl is és élőbben kicsit többnek tűnik ...



2015. máj. 19. 21:44
1 2
 1/15 anonim válasza:
ugyis kinövöd basod
2015. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Fúúj.

Hàt én biztos nem puszilnálak meg

2015. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát kinovom de engemet a jelen érdekel...

2. én is ettol féllek ezért nem is merek nagyon találkozgatni ...

2015. máj. 19. 21:51
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem. Megszoktam a tesóim látványát, mármint, a tiszta pattanásos arcukat, szóval... nem. ;Đ
2015. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Második válaszoló: Kíváncsi lennék mit mondanál egy tisztára pattanásos arcra. ;Đ
2015. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát az igen mert én is konnyebben ismerkednek pattanásos lánnyal nem érdekelni annyira mert átérzem a helyzetét/éreztem a helyzetét...

De a tobbiek véleménye :/ tesoid hogy vannak a csajozással ?

2015. máj. 19. 21:53
 7/15 anonim ***** válasza:
Abszolút nem zavarna, a barátom arca is ilyen, homloka még rosszabb, de a normális lányok nem bőr alapján választanak pasit.
2015. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nem az szerint de engemet azért zavar, probáltam már tobszor is megszolitani csajt csak észreveszem ha zavarja ötet és mégjobban felidegesit, h miert pont én :DD
2015. máj. 19. 21:55
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem is tűnik vészesnek :) Senkinek sincs tökéletes bőre ne aggódj
2015. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: Hát... Igazából sehogy, mert nem azok a csajozós fajták, mármint, az egyik félig... De neki úgy sem fog összejönni semmi, mert nem normális. ;Đ
2015. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!