Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem rég megismertem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég megismertem egy srácot. Tetszhetek neki? 15/L

Figyelt kérdés

Egy hete elkezdtem beszélgetni a leendő osztálytársammal aki mellesleg fiú. Nagyon jó fej,helyes,racionális,megértő,reálisan lát mindent,szókimondó,elbűvölő. Tegnap este 11től hajnali 2ig megállás nélkül dumáltunk.Nagyon sokat beszélünk.Megdicsért,hogy milyen csinos vagyok illetve okos.(Pont olyan mint én,vagy is úgy lát mindent)De van barátnője 7.es a fiú meg most megy 9.be. Tetszhetek neki? Vagy csak simán barátként tekint rám? Mint én rá?

A normális és együtt érző emberek válaszát várom.



2015. júl. 16. 13:09
 1/5 Noren1989 ***** válasza:

Tetszhetsz neki. Az, hogy mit szeretne ettől függetlenül, a háttérben, azt mi nem tudhatjuk.

25/F

2015. júl. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet pont ő az a srác akiről a kérdés szól.

Egy 9.es igényeit mennyire elégíti ki egy 7.es? Semennyire. Ezt beszélgetés elején mondta? Lehet csak menözni akart. Van bármi bizonyíték erre a facebookon? Szerintem tetszhetsz. Majd megpróbálod elhívni barátilag.

2015. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem hívd el valahova barátilag aztán meglátod mi lesz belőle :D
2015. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem barátként tekint rád, de hívd el valahová és úgyis kiderül. :)
2015. aug. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kása Norbi, a tiszaalpár sc legjobb játékosáról van szó?
2016. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!