Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megismertem egy 13 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alex666_2 kérdése:

Megismertem egy 13 éves lányt,3 nappal ezelőtt. Nagyon tetszik és ez a vonzalom kölcsönös. Lehet tartós kapcsolat belőle? 18/F

Figyelt kérdés

Azota sms-ezünk,azt lehet mondani szinte egész nap,de a második nap elkövettem azt a hibát(ha lehet annak nevezni),hogy nagyon szeretem és Ő a legcsodálatosabb aki belépett az életembe...

Zárojelben megjegyezném hogy még soha nem volt szerelmi kapcsolatomegy lánnyal sem,szóval Ő az első :D



2015. júl. 5. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:

nagyon kicsi még,nem tudja mit akar.

csak húzná az agyad,szerintem.



1-2 év múlva már mehet nyugodtan.

2015. júl. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mindketten gyerekek vagytok szóval talán nem hamvába halt dolog. egyébként közlöm hogy a törvény szerint kiskorú megrontása úgyhogy kétszer gondold meg mit csinálsz.
2015. júl. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1) 3 napja ismered

2) "nagyon szeretem és Ő a legcsodálatosabb aki belépett az életembe"

3) "Zárojelben megjegyezném hogy még soha nem volt szerelmi kapcsolatomegy lánnyal sem"


Na szóval összevetve...3 napja ismered, nem volt még kapcsolatod, és most valószínű azt érzed hogy mindegy hogy kicsoda és 13 éves de szereted....Ne haragudj de elég gáz így...

2015. júl. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valszeg Ő az első lány az életedben aki bármilyen szintű érdeklődést mutatott irántad és nem rokonod. Ezen sok fiú áteseik szerintem, és ez sajnos bem szerelem!
2015. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az őszinte választ :)))
2015. júl. 5. 19:16
 6/7 A kérdező kommentje:
Amikor rá gondolok egyből elmosolyodok és amikor rám ír olyan fura érzés tölt el :3
2015. júl. 5. 19:25
 7/7 anonim válasza:
Nem vagy pedofil csak türelmetlen ennyi :)
2015. júl. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!