Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha Balatonkn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha Balatonkn megismertem egy lányt, de nem tudom megtalálni Facebookon, mert tucatneve van és ő még nem jelölt be?

Figyelt kérdés
A település neve ahol lakik jut eszembe és nagyon szívesen beszélnék újra vele... Ha esetleg a Balaton déli részén történt veletek ilyen és éppen ma mentél haza vonattal a családoddal és volt egy srác akivel beszélgettél és 17 éves vagy :)

2015. júl. 6. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én vaagyok az, de ez nem fog összejönni mert büdös vagy. Bocsi
2015. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ilyen érzés mikor a kockák kik le se mernek szólítani egy lányt az irigységből poénkodik 😂
2015. júl. 6. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem látogass el oda legközelebb is és akkor legalább lesz egy nagyon picike esély hogy pont összetalálkoztok. :(
2015. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De visszament oda ahol lakik és már nem emlékszem, hogy hol lakik
2015. júl. 6. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem elég, hogy ugyanúgy öltözködnek, ugyan azt szeretik, még a nevük is ugyan az.
2015. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Együttérzek veled, én OSG-n BSW fellépésen ismerkedtem össze egy sráccal, mondta a nevét (tucatnév szintén), mondta h bejelöl face-n, én elmentem onnan 6 óra körül, mert volt más programom, hiába mondta, h maradjak. Aztán végül nem jelölt be azóta se, pedig még a nevemet is felírta... Hiába kerestem rá nem találtam, annyit tudok róla, h 20 körüli,Bp-i, vhol az Örs vezer tér közelébe jár suliba és kedvenc focicsapata az Újpest... Így utólag visszagondolva talán ha többet teszek (ottmaradok vagy ott jelöljük be egymást fb-n) akkor nem lenne az, h nem jelöl be. Sztem várj 2-3 napot, hátha csak nincs ideje, aztán már annyira nem valószínű sajnos... Én is reménykedtem egy ideig, dehát nem lett belőle semmi :/ 17/L
2015. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!