Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Van a srác 40 kiló, vékony magas, és emiatt látszik picit a hasán a "kocka." ERRE a lányok elkezdik ajnározni,hogy.: Jaaaaj, de kockás hasa van, meg izmos, stb..


Én 1 évig kondiztam, mire elmondhatom azt,hogy izmos vagyok, rajtam meg is látszik, 80 kiló vagyok, 5,9 a testzsírszázalékom. Én izmos vagyok, ők nem. De akkor miért az ilyen kis ficsúrokat bálványozzák? (Azzal nincs gond,ha tetszik egy-egy lánynak, de miért állítanak olyat, ami nem valós?) WTF, saját magamba is belezavarodtam...


Az egyik lány, aki éppen tetszik, egy olyan sráccal van, aki az imént leírt példa. És azt hallom, hogy ilyen izmos, olyan izmos, én meg kiröhögöm a ge*ibe, elmondom, hogy merre hány méter (teljesen normálisan, még azt is felajánlottam,hogy segítek edzeni.), erre én vagyok a g*ci.. pff.



2015. júl. 17. 01:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Isten hozott. :D
2015. júl. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Isten hozott a mai világban testvérem =D egy kort is megtudhatunk? =D
2015. júl. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha normálisan mérlegelem a helyzetet, akkor talán azt tudom mondani, hogy a lánynak eleve a fiú tetszik. A személyisége, az arca és mivel ilyen alakkal szeretett bele, így neki nem kell, hogy megváltozzon és lehet bármennyire vézna, mivel a lány szereti, számára ő a legtökéletesebb, a legizmosabb. Ezzel nincs is probléma.


Biztos tisztában vagy vele, hogy rajtad több izom van, de mivel a lány nem beléd szerelmes így a barátja kisebb izmai számára hatalmasak.


"De akkor miért az ilyen kis ficsúrokat bálványozzák?"


A kérdésedben egy lányt említesz, nem az összes lány bálványozza az ilyen fiúkat.


Barátom 73-75 kg és a maga módján izmos. Számomra tökéletes, nagyon jó teste van, imádom. Viszont vannak ezek a gyúrósok, akik lassan kipukkadnak, nagy a karjuk meg minden, rendesen edzenek, pl nekik sokkal nagyobb az izomzata, de nekem nem tetszenek, nekem az túl sok.

Nekem a vézna véglet sem tetszik.


Személyiségfüggő, hogy kinek milyen férfi/férfitest tetszik.

Lehet neked majdnem tökéletes tested van, de a lányok elsősorban nem az ember testébe szeretnek bele, miután meg lesz barátjuk, legyen annak bármilyen teste, a lány számára az lesz a legtökéletesebb és akkor is dicséri, ha nem is állít valósat vele.

2015. júl. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az izom magában nem elég.
2015. júl. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 TheCruve ***** válasza:

Lehet az is közrejátszik hogy általában gyúrással nem csak az izomzatot dolgozzák ki, hanem az EGO-t is...De az utóbbit mindig sokkal jobban sikerül!

Némelyiknek akkora arca van mert gyúr hogy már hányingerem van...

De méteres tölgyfát hamarabb sarangba rakok mint "gyúrós józska"...

2015. júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok izmos,sőt:)

De értelmes,igényes vagyok,jól öltözködöm,ápolt vagyok,és van humorom. Tudom,hogy szép kék szemem van,így keresem a szemkontaktust,rendes vagyok a lányokkal,és érdekes,szeretnek...

2015. júl. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lányoknak nem csak az izmok a fontosak. Valaki írta már előttem, hogy a lány biztos abba a fiúba szeretett bele, neki mindegy, hogy a fiú ki van-e gyúrva, vagy nincs. Számára úgy tökéletes. Te ki vagy gyúrva, de nem beléd szerelmes. El kell fogadnod a tényt. Nem mindenkinek az izmok számítanak.
2015. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

16 vagyok.


Nem értitek. Nem vagyok egós amúgy, rendes vagyok, intelligens (A mai világban az átlag is annak számít.), normálisan öltözködöm, bár teszek a divatra, tehát nem egy swag yolo, páva gyerek. Igényes vagyok, ápolt.. És igen, sajnos vannak olyanok, akik a GYM-ben az egójukat izmosítják. De ezek a 30 kilós semmik, amiket a szél fúj, akkora egójuk van, nagyképűek A SEMMIRE! És engem ez idegesít... Hogy a lányoknak ez kell. Tehát nem a normális srácokról van szó, nekem is van olyan haverom, aki pálcika, de iszonyat rendes, sőt nagyon okos! Bezzeg ő nem talál magának barátnőt, mert nem az imént felsorolt-ba tartozik. És egyre kevesebb a normális lány.

2015. júl. 17. 16:06
 9/9 anonim ***** válasza:

"És egyre kevesebb a normális lány."


Ahogy egyre kevesebb a normális fiú is.


A lányok utálják, ha a "nyikhaj" kis férfiak el vannak szállva maguktól, mert kondiba járnak, de erősödni nem erősödnek, de erre nagy egójuk van. Én ezt a hozzáállást nem csípem.

Viszont ha egy lány szerelmes, ezeket nem veszi észre, mert ő is csodásnak tartja a barátját.

2015. júl. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!