Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14 éves lány vagyok. Nagyon...

14 éves lány vagyok. Nagyon megtetszett nekem anyukámnak a barátnőjének a pasija aki idősebb 10-20 évvel, de nagyon beleszerettem. Hogy tudnék vele kapcsolatot létesíteni? Vagy finoman kikezdeni? Köszi pussz

Figyelt kérdés
14/L
2014. aug. 25. 22:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
sehogy. te gyerek vagy, ő felnőtt, ráadásul kapcsolatban él. ez ábránd marad.
2014. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát nem mindegy azért hogy 10-20 évvel. Pontosan mennyi? Ha csak 10, akkor nem olyan veszélyes lenne, de ha 20 akkor nagyon sok,sajnos abban az esetben esélyed sincs.
2014. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Sehogy se.

Pussz!

2014. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Elméletileg már meg.ughat.
2014. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen, ott az érett felnőtt nő, akitől mindent megkap, és majd pont te kellesz neki, és majd mindenki körbeáll és tapsikol hozzátok?:)
2014. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Uhy van a szabály hogy a szerelemben nem számít a kor. Légyszives normális válaszokat mondjatok. köszi.
2014. aug. 25. 22:26
 7/17 A kérdező kommentje:
ht igazábol 30-31 éves és én 15 holnap. pont a fele. :( pedig olyan jo pasi és neken kell :( de attol félej hogy soha se lesz az enyém. at a szomorú ebben az egészben még hogy nem él boldog párkapcsolatban a csajjal.. :'( félek hogy àlom marad! :'( de azért köszi. :'( de továbbra is várom a válaszokat hogy mit tegyek. :'(
2014. aug. 25. 22:35
 8/17 anonim válasza:
Kislány. Ha ez a kérdés komoly, akkor szerintem kezdd el elásni magad... komolyan nem értem a mai fiatalokat, hogy már 13-14 évesen viszket a p*csájuk... idióták vagytok mind, és 10 év múlva meg kiégett r*bancok lesztek. gratulálok anyukátoknak/apukátoknak, hogy így elkorcsultatok.
2014. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az esélyed egyenló a 0-val. Mocskosul sok a korkülönbség. Én ha 19 lennék se állnék le egy 14 éves lánnyal. Gyerek vagy még. :)
2014. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
51%

Ne oltsátok már szegényt! 14éves, ilyenkor kezdenek tombolni a hormonjai és kezdenek el működésbe lépni azon részei az agyának amikor érdekessé válik a másik nem. Erről nem tehet, a lányok 80%-ának első nagy plátói szerelmei jóval idősebbek ;)

Kérdező,szerintem ne ringasd magad álmokban... fölösleges,mivel az a 15év bizony nagyon nagy korkülönbség. Az,hogy a kor nem számít relatív... te talán most kezded a középsulit de ő már egy érett felnőtt dolgozó férfi. A te életed a tanulás tölti ki míg az övét a munka. Te most kezdesz el élni, de ő lassacskán a családalapítás fele halad.

Hidd el, lesz olyan srác a te korosztályodban is aki tetszeni fog és egy lesz az életszakaszotok is. Tudom, most ez hihetetlen mert teljes "szerelem" az úriember, de elmúlik majd. Ha találkozol a megfelelő korodbelivel sokkal jobb érzés lesz benned! Csak ne legyél türelmetlen, fiatal vagy még nagyon.

És fel a fejjel! A plátói szerelmek nagyon kínzóak tudnak lenni...

:)

2014. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!