Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha valaki titeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha valaki titeket cukinak hív azt furcsának tartjátok?

Figyelt kérdés
Általában ugye ha valaki nyomul "gyönyörü vagy" "szép vagy" stb dologgal szokott jönni. Ha valaki titeket cukinak hívna nem tartanátok furcsának?
2015. júl. 21. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem.De senki nem egyforma.13/L
2015. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Ha egy fiú cukinak hív jobb ha tudod, hogy az arcod tetszik neki, ha dögösnek akkor az alakod tetszik neki, de viszont gyönyörűnek hív jobb ha tudod, hogy a szíved ejtette őt rabul. ;)
2015. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Én a csajokat általábba édesemnek,kedvesemnek vagy aranyosnak,cukinak hívom és nem kaptam tőlük negatív vissza jelzést. ;3


F

2015. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Jajj, de jó!!!! :)))) Kettesnek tök igaza van!!! Tényleg a szemei meg a mosolya tetszenek a legjobban, de belül is nagyon imádom meg más téren is. ;) De tényleg a pofikáját imádom és csak azt bírom elmondani róla, hogy cuki, mert eszembejut és leblokkolok az emlékétől. :D
2015. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

3-as vagyok


Elfelejtettem:


Van amikor jóféléknek is hívom őket. :'D

2015. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én meg jóízű jófajtának is hívom a csajokat, meg debasznak de csak akkor, hogy ha megdönteném. De ezt a "cuki" jelzőt csak akkor szoktam használni, ha pl meglátok egy kiscicát az is cuki, vagy ha pl lemegyek a cukiba, az is cuki. Most őszintén srácok, és lányok volt már dolgotok olyan csajjal vagy pasival aki cukinak hívott titeket?
2015. júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

6-osnak


Mé'?


Én így hívom a csajokat ,meg máshogy. (olvasd fejebb.)

2015. júl. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*feljebb
2015. júl. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Megszoktam.
2015. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Én egyáltalán nem tartom furcsának, imádom, ha cukinak hívnak :)

18/L

2015. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!