Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti nem tartjátok furcsának...

Ti nem tartjátok furcsának azokat az embereket, akik társkeresőn ismerkednek?

Figyelt kérdés
Fent vagytok valamelyiken? Mik a tapasztalataitok? Bennem még az él, hogy gáz társkeresőn fent lenni,és csak rondák vannak fent, de ahogy nézelődök egy ilyen oldalon, egyre jobban azt érzem, hogy mennyivel megkönnyíti,felgyorsítja a dolgokat. Nektek mi a véleményetek erről?

2014. aug. 20. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
egy picit de
2014. aug. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Elég gáz, mikor fent vannak házas emberek is, vagy aktív párkapcsolatban élők is. Vannak nagyon szép lányok (srácként írom ezt), de irreális kép él rengetegükben az ideálisról...én voltam fent, de soha többé... :)
2014. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem elég gáz . Bármit megtesznek hogy legyen nekik párjuk .
2014. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok eljárogatós típus, így nem igen van alkalmam ismerkedni. Úgyhogy én regisztráltam 2 oldalra is, de kb 2 héten belül töröltem magamat, mert rengeteg retardált, bunkó, tapló ember írt.
2014. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz, sok embernek segít. Ami problémás lehet, hogy ha nem budapesti vagy, akkor nehéz dolgod van, mert vidékről alig vannak fent.
2014. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem tartom furcsának egyáltalán.

Én is voltam egyszer. Egyáltalán nem csak ronda emberek vannak ott.

Nekem mondjuk párkapcsolat nem jött össze, de azért megismertem pár rendes embert.

Inkább az a gáz benne, hogy nagyon sokan kamuznak. De végül is az életben is.

2014. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tinderen találtam meg a párom. Viccből kezdtem el használni az alkalmazást, de máshogy alakult. Nem tartom furcsának.
2014. aug. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Aki sokat dolgozik, kevés ideje van eljárni szórakozni,

ismerkedni, azoknak simán belefér a társkereső oldal.

Viszont ahogy már írták, sok a retardált... Szóval 22-es

csapdája :)

2014. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok ronda, de túl elfoglalt az életem jelenleg, sokat dolgozom, nincs időm sűrűn eljárni programozni,ahol lehetne ismerkedni. Ezért gondolkozom ezen a dolgon, de szerintem fellépek,meglátom milyen visszajelzéseket kapok,ha pedig tényleg idióták,akkor kilépek.
2014. aug. 20. 16:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem fura, és nem a társkeresőktől lesz valaki hülye. Mivel az emberek többsége eleve hülye, így nem csoda ha a netre is jut belőlük. Az utcán is van elég, ott mégse sír senki, hogy jaj nem megyek ki az utcára, mert egy szatír követett/bámult/kiabált/mittomén.
2014. aug. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!