Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire zavar ha egy lány dadog?

Figyelt kérdés

Sajnos dadogok nem mindig, valamikor tudok teljesen normálisan beszélni de mikor izgulok pl. ha már buszjegyet kell venni akkor dadogok. Anyámat nem érdekli azt mondja csak hogy ne dadogjak, az én hibám stb.. lerombolja az önbizalmam.

Titeket mennyire zavar?


2015. júl. 24. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Vicces, mert nekem sokkal jobban bejönnek a kisebb hibával rendelkező lányok, mint a hibátlanok.. pont tegnap írtam ki erről kérdést.. :D
2015. júl. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Cuki :)

Fiú vagyok és egyébként ha nagyon izgulok én is magamtól megismételek negyed-fél szavakat ha elrontom.

2015. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nem is látszik, hogy dadogsz ;) :D:D
2015. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A-a-a-a-nyira ne-nem zava-va-var
2015. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, szerintem aranyos :3
2015. júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semennyire sem zavar. :D
2015. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 opened paradise ***** válasza:
Én valamiért szeretem a beszéd hibákat,szóóóval...
2015. júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 noel37 válasza:
Nem zavarna. Inkább aranyos :D
2015. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!