Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit gondolhat rólam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit gondolhat rólam a srác (ezek után)?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik, de tudom hogy én neki nem (egyértelmű de nem mondta). Szerintem sokszor észrevette hogy matekon bámulom, meg zavarba jövök előtte meg hogy a haverjaival tök jól elbeszélgetek, de amikor ő szól akkor elcsendesülök. Sokszor kint szokott biciklizni, ugyanarra amerre mi a barátaimmal, és többször is megszivattak a barátaim, hogy amikor elsüvítettek mellettünk ciki dolgokat kiabált poénból rólam, vagy olyat ami arra utal hogy tetszik ő. És egyszer vissza is nézett, annyira gáz volt.. Ezek után mit gondolhat rólam? Hogy azért járunk arra hogy kövessük/figyeljük?(30%ban igen és 70%ben nem.. :p) Hogy egy nyomi folyton beégős krumpli vagyok? :c

14/L



2015. júl. 13. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugiii :)) Ismerős helyzetbe voltam, csak én jól titkoltam :)) Igazság szerint egy osztályba járunk, és gyakran van hogy találkozik a pillantásunk, meg ilyenek , de én sem szoktam vele beszélni. Viszont hogy nem látom így nem kell ezzel foglalkoznom, szóval nem igazán biztos hogy logikus választ tudnék adni . :) hogy mit gondolhat rólad? hát lehet gyanakszik, de nem nagy a valószínűsége, vagyis a fiúk nm mindig jó következtetők :) És nem vagy egy nyomi beégős krumpli nyugii :)) 15/l
2015. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, akkor megnyugodtam ^^ így leírva kevésbé hangzik gáznak, amúgy napokig görcsben volt a gyomrom ha az esetre gondoltam :s de így visszagondolva kevésbé zavar:) és amúgy is, eléggé kis naiv (nem hülye csak tényleg lassan esnek le neki a dolgok:D) úgyhogy remélem nem nagyon gyanakszik..
2015. júl. 13. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
honnan tudod, hogy nem jössz be neki?
2015. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szinte minden fiúnak nehezen esnek le a dolgok (tisztelet a kivétel) :)) szóval emiatt ne legyen görcsbe a hasad :)

1. voltam :)

2015. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!