Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire gáz és ciki ha férfi...

Mennyire gáz és ciki ha férfi létemre van, hogy éjszakánként rám jön a sírás (hetente 1-2)? Elmondjam a pszichológusomnak? (depresszió,4 hónapja. )

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Persze, hogy mondd le a pchichológusodnak, tudnia kell róla, milyen állapotban vagy.
2013. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
A pszichologus erre van, nem?
2013. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mondd el a pszichológusodnak- nem gáz és ciki, ennél sokkal gázosabbakat hallanak ők- hogy segítsen, ha nem vagy hozzá bizalommal, nem mondod el a bajokat. A sírás gyógyító, nem gáz. Jobbulást!
2013. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A depressziót pszichológus kezeli? Pszichiáter nem is látott még?
2013. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az volna gáz, ha pszichológushoz járnál és eltitkolnál előle olyan dolgokat, amelyekért tulajdonképpen jársz az adott pszichológushoz.
2013. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz egyáltalán... velem is ez van csak én szerintem többször sírok.. ha gondolod írj üzit beszélgethetünk:) hátha tudok segíteni!
2013. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki a pszichológusod, de furcsállom hogy képes vagy titkolózni előtte. nem ártana ha inkább pszichiátert keresnél.

Ajánlom a blogomból ezeket a fejezeteket ismerd meg önmagad, a lelkedet, a öngyógyításodat és miképp tudod lesimítani a fájdalmat okozó feszültséget okozó emlékeket a tudatodból. Persze van előtte is fejezet és utána is van ami gyógyításról szól

31.f. A testérzésünk kifejlesztése.

30.f. További gyógy-praktikák masszással, energiánkkal

29. f. Érezni belső valónkat, lelkünk energiáit.

28, f. A csodálatos, és titokzatos emberi test...


A másik minél tovább nem alszod át az éjszakákat, hanem lelkizel és sírdogálsz, annál jobban elmélyülhet a depressziód. Először is vagy ki kell beszélni minden könnyedet, vagy ki kell írnod levél formájában-- ha már nem tudsz aludni, akkor legalább írd ki levélbe valakinek címezve. Tedd borítékba címezd meg, ragaszd le --de másnap nem szabad feladni soha!


Épp most nézem hogy nagyon régen kérdeztél itt sajnálom hogy most láttam meg. Akkor azóta hogy vagy javultál? Alszol és nem sírsz többé? REMÉLEM!

2013. nov. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!