Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HellHello segitséget kérek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HellHello segitséget kérek .6. És fél éve tetszik már egy lány osztály társak vagyunk Ugy döntötem hogy be vallom neki hosz szerelmes vagyok bellé csak nem tudom hogy valjam be neki Hogyan valjam be neki? .

Figyelt kérdés
Ebben kérnék segitséget. Mindketen 13 évesek vagyunk
2015. júl. 25. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Ráérsz még. Ameddig osztálytársak vagytok, nem nagyon éri meg szerelmet vallani, ha visszautasít, kínos lesz.
2015. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj, tartsd vele a kapcsolatot, legyetek nagyon jó barátok és az majd alakulni fog magától :)
2015. júl. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ammugy is nagyon jó barátok vagyunk de mit mondjak neki ? Ezt nem tudom
2015. júl. 25. 16:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmit! Pont azt ecseteltük, hogy várj... #2 voltam
2015. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Milyen bókokat mondjak neki meg ilyeneket?
2015. júl. 25. 17:00
 6/10 anonim ***** válasza:
13 évesen? Kedves vagy, szép a mosolyod, jól nézel ki...jó veled lenni, ami őszinte és kész, amit érzel..
2015. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Másoktól is jo lenne segítség
2015. júl. 25. 17:17
 8/10 anonim válasza:
Amikor kettesben vagytok és beszélgettek mondj neki olyanokát, hogy "mostanában sokat gondolok rád","szeretek veled lenni"közben mosolyogj és nézz mélyen a szemébe.Szerintem így elsőre túl rámenősnek hangzana azt mondani, hogy "szeretlek" inkább csak éreztesd vele, hogy többet jelent neked mint barát. Ezekből az "apró" jelzésekből is érteni fogja mit szeretnél:)14/L Ha van valami kérdésed vagy szeretnél beszélni róla írhatsz:)
2015. júl. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válászokat
2015. júl. 25. 17:46
 10/10 A kérdező kommentje:
És a segítséget
2015. júl. 25. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!