Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » S. O. S, mit tegyek, ha két...

S. O. S, mit tegyek, ha két fiú szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Mit tegyek,ha két fiú szerelmes belém.Mindketten az osztálytársaim,és ugyan annyira bírom őket.Az egyik ,ha meglát,azt énekli,hogy "Kék a szeme,arca csupa derű"(XP),a másik pedig magasabb,helyesebb,haza is kísért már.Segítség!

2015. máj. 9. 13:26
 1/5 anonim válasza:
velem is volt ilyen.. irto nehez donteni ilyenkor de valassz. viszont addig egy kis jelet se adj egyiknek se mert ilyenkor szoktak ferre ertesek veszekedesek egymasra mutogatasok lenni. inkabb varj, es amelyiket jobban birod, ha kinezetre, ha belsore, valassz es a masikat kerd meg hogy maradjon a baratod. :) hajra
2015. máj. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is azt mondom, hogy ahova jobban húz a szíved, akivel nincsenek gátlásaid, aki mellett önmagad lehetsz. Viszont ha választasz és azt megmondod a másik srácnak, akkor az neki elég rosszul fog esni, szóval lehet, hogy a barátod fog maradna, de szerintem már nem ugyanúgy, hiszen tudni fogja, hogy nem őt választottad.
2015. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A helyedben elmennék mind a kettővel randizni(nem egyszerre gondoltam:D )és amelyikkel jobban érzed magad azzal folytasd tovább.
2015. máj. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. máj. 9. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:

így kezdődik egy jó threesome.... :D


viccet félre téve bár a threesome se rossz dolog az a lényeg hogy te egyikőjükbe sem vagy szerelmes így nem biztos hogy lenne értelme összejönni bármelyikükkel is.

2015. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!