Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a tisztelet kiveszik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a tisztelet kiveszik a kapcsolatból akkor annak vége van?

Figyelt kérdés

Az elején tisztelt, minden szavamat megfogadta, mindent megcsinált amire kértem (persze nem csicskáztattam, csak voltak dolgok amikre megkértem) jó is volt mindkettőnknek.


Mostanában mintha felülbírálná a döntéseimet, kritizál, egyik fülén bemennek a dolgok a másikon ki.


Nem próbálom meg helyrehozni, szerintem ennek vége. Ennyi.


2015. júl. 25. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de ha csak ennyit ér neked ez a kapcsolat, akkor gratulálok, plusz a tiszteletnek kölcsönösnek kéne lennie, a másik felé is, csak az nem értem, ha ennyire biztos vagy benne, akkor a kérdést is minek írtad le?... 19L
2015. júl. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!