Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jobbak a kevesebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobbak a kevesebb felesleggel rendelkező szálkásabb pasik a nők szerint az ágyban?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

sok nőtől azt hallottam vissza, akiknek kis felesleg volt pasijukon vagy határozottan mackósabb pasijaik voltak, szinte mindig panaszkodtak a pasikra, hogy az ágyban szörnyű teljesítményt nyújtottak.


De akiknek vékonyabb, vagy szálkásabb 70-80 kiló közti pasija volt, azok mind elvoltak ájulva a teljesítményüktől...


Nekem ebből az jön le, hogy a súlyfelesleg befolyásolja a szexualitást. De miért lehet ez? Miért jobbak a nőknél az ágyban a giliszta vagy a szálkásan - sportosan izmos pasik?


Köszi előre is a válaszotokat! 29/F



2015. júl. 5. 15:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Most nehogy már az arcszőrzet befolyásolja valakinek a teljesítményét az ágyban. Ez röhej... :D
2015. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Milyen arcszőrzet? Súlyról volt szó!
2015. júl. 5. 15:12
 3/20 anonim ***** válasza:
Trolololo :DDD
2015. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
1es nem az arcszőrzettel van a gond. Hanem a dagi fiúk gondolom hamarabb elfáradnak mint egy vékony\ izmos fiú. L
2015. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Forrásmegjelölés?
2015. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem jobbak csak sokkal izgatóbbak.A nő már a látványtól elélvez,míg egy kövér pasi esetében elmegy a kedve.
2015. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
igaza van a 4.-nek a vékonyabbak izmosabbak tovább birják nem fáradnak el olyan hamar
2015. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Akkor lehet tényleg az állóképességben lenne a kulcs. :) Így már érthetőbb! :D
2015. júl. 5. 15:24
 9/20 anonim ***** válasza:

a vékonyabbak izmosabbak,ez mi??? :D ez aztán a logikus,márianosztrán meg tökölön mondjátok el ugyanezt.


de nyilván egy 120 kiló csak zsír pasi szívrohamot kap hamarabb mint egy 60kilós szelet kenyér.


de aki gyúr az ne 70 kiló legyen már.


szélsőségekben számíthat,ha így nézzük de amúgy meg a farokkal lesznek ott gondok :D nem a testalkattal.

2015. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert akin nincs felesleg, ugyanazzal az izommennyiséggel jóval könnyebben mozgatja magát,mint aki nehezebb, ezáltal tovább is bírja.Én is jól bírom, bár én izmosan is max 65 kiló vagyok. :D az már brutál soknak számít nálam.
2015. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!