Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan fontos, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos, hogy egy srác mackós, meg nagyobb darab legyen?

Figyelt kérdés
Eléggé ezt tapasztalom, hogy a mackós alkatú férfiak kelendőbbek, mint a vékony, könnyebb csontozatú laposabb hasú, de ettől még sportos alkatú srácok. Én inkább az utóbbi kategóriába tartozom, hiába próbáltam kondiba járni, sokat enni, egyszerűen minimális mértékben növök tőle. Akit érdekel, küldhetek képet az alkatomról.

2015. jún. 9. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Nem fontos.

Külsőre sokkal fontosabb, hogy az arca tetsszen.

2015. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Mumusan ***** válasza:
68%
Vannak akiknek meg a csontosabb pasik kellenek. Mindenkinek más. De többnyire igen, a macisabbak vannak most előnyben. De ez mindig változik. Régebben a teltebb nőké volt a főszerep. Aztán jöttek a csontkollekciók. Most meg a sportosak mennek....
2015. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Nekem pl. ez az alkat tetszik, csak ennyi. Ettől függetlenül a férjem viszonylag vékony volt, mikor megismertem és mégis beleszerettem. Azért meg kell mondjam, nem haragszok, hogy azóta felszedett pár kilót.
2015. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
azért mert egy férfi úgy néz ki! De a kislányoknak még bejöhetsz.
2015. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Az első férjem mackós volt, a második, igazi társam pedig sovány és sportos. Szerintem ez nem ettől függ, a személyiség fontosabb. Nekem legalábbis.
2015. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
jó hozzábújni
2015. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%

Miért fontos, hogy a lány karcsú/légies/kecses legyen? Mert az a nőies. Ugyanezért szeretjük, ha a férfi mackósabb/nagyobb darab: mert az a férfias, egy ilyen mellett érezzük, hogy biztonságban vagyunk vele stb :)

De egyébként attól még, hogy ezek a "kelendőbbek", nem jelenti azt, hogy a többi nem lehet jó.

2015. jún. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem azért, mert nem vagyok vékony és fontos, hogy a párom nálam testesebb legyen, mert különben elefántnak érzem magam mellette.
2015. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem jönnek be a nagydarab pasik.
2015. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyszer beszélgettem egy 150cm magas 45 kg os lánnyal. Azt mondta neki a férfi 100 kg nál kezdődik. De nem mindenkinek fontos hogy nagy darab legyen. Ami számít az az arc és a természete.
2016. nov. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!