Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 evesen korai azon gondolkod...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 evesen korai azon gondolkodnom, hogyan kell csokolzni, es, hogy szeretnek?

Figyelt kérdés
Bocsi az ekezetek miatt.

2015. júl. 27. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolkodni nem bűn, akárhány éves is az ember.
2015. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem bűn, de felesleges ezen morfondírozni
2015. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem korai,de elobb-utobb ugyis megtortenik es jobb,ha nem agyalod tul.Hidd el,jo lesz!
2015. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ne agyald túl, sőt agyalni sem érdemes rajta. Én inkább azt mondom, hogy úgy, mint a szüzesség elvesztése, az 1. Csók is valaki különlegessel legyen:)
2015. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyugi van. :) én is folyton azon agyalok ,hogy milyen lesz az első csók

És kivel? És mikor? És mi lesz utána? Wáh:D mondom...ezert nem kell aggodnod biztosan jó lesz csak az a lenyeg, hogy olyannal csinald akit szeretsz és ő is voszont szefet! Egy legysn biutos...hogy ő mehbecsül téged és tisztel!;)

2015. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én 12 évesen is ezen agyalok .
2015. aug. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Találj hozzá valakit, aki már profi, vagy teljesen kezdő ő is. Ha csak sima csók lesz, az nem sok munka, csak annyira nyitod ki a szádat, hogy az ajkaid ne érjenek össze, elfordítod a fejed az egyik oldalra és odanyomod a másikéhoz. A nyelvesnél meg az a legfontosabb, hogy ne maradjon egy helyben a nyelved, érintsd meg vele a másikét, de ne dugd le a torkán. :D Én is izgultam, de hidd el, jönni fog magától.
2015. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
80%

Igazán tiszteletre méltó az úgy érzem, hogy 15 éves korodban még senki sem volt az életedben akivel ez a biznyos első alkalom megtörtént volna.

Ebben a világban ahol már 13 évesek össze vissza fekszenek mindenkivel. Igenis most vagy abban a korban, hogy ezen töprengj, ez érdekeljen és sőt ez a jó. Ebben az időszakban kezd (kellene kezdjen töprengeni az ember nem már kiégve legyen) ez a téma s minden lassacskán ''utólér''

2015. aug. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Gondolkozz inkább azon hogy a menekültek bejönnek az országba, és levágják a nyelved finom,erotikus,intim mozdulatokkal majd a vérrel mázolt testrész finoman ráhelyezik partnered nyelőcsövére, és azt is precizmódon elmetszik majd a végén a hangulat kedvért lehugyozzák elernyedt holttesteteket.
2015. aug. 21. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Utolsó!Ez mi volt,mindenesetre felröhögtem jó hangosan hajnali 4-kor:D
2015. aug. 21. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!