Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudom hogy korai még ilyeneken...

Tudom hogy korai még ilyeneken gondolkodnom, de lesz majd aki így is elfogad?

Figyelt kérdés

elég agresszív természetem van,folyton irányítani akarok


nagyon makacs vagyok és könnyen kiborulok


félek,hogy így soha nem lesz barátom


szerintetek valaki még így is elfogadna? vagy ez már nagyon gáz? ://


13l


2011. okt. 8. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Majd kinövöd.
2011. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem hiszem..
2011. okt. 8. 15:01
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

én is ilyen vagyok

20 éves vagyok és van barátom

mellett kicsit visszaveszek, nem direkt, hanem az ő jelenléte megnyugtat

mondjuk nem vagyok irányító jellem, szeretem ha ő irányít

2011. okt. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó :D akkor megnyugodtam :))
2011. okt. 8. 15:02
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

sportolj valamit, úgy jobban fogod érezni magad. akár küzdősport is lehet, ha tényleg ennyire agresszív vagy :D mma-zni azért ne menj ;D

17/L

2011. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
13 éves vagy.. még nem késő változtatni.. Te is tudod, hogy ezek nem igazán jó tulajdonságok, és nagyon sok embert fogsz vele megbántani a jövőben. Még épp időben vagy, hogy tegyél ellene.
2011. okt. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D


amúgy szeretnék valamit sportolni csak nem tudom,mit o.O


én is ilyen küzdősport félét szeretnék,de nemhiszem hogy errefelé van ilyen úgy,hogy ne is legyen olyan drága :||


utolsó: tudom,de nem hiszem hogy meg tudnék változni,mert mindig is ilyen voltam,és azért tuti nem fogok így egy csettintésre átváltozni egy tök kedves,csendes csajjá xD :D

2011. okt. 8. 15:31
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sem írtam, hogy csettintésre:) Én nem agresszív vagyok, csak szimplán makacs, kiborulós, és eszméletlenül cinikus. Kiskorom óta. De sok sok gyakorlással ma már ott tartok, hogy, ha belülről egyszerűen záporoznak is az irónikus, cinikus megjegyzések, vagy épp érzem, hogy megy fel bennem a pumpa mások hülyesége miatt, az esetek többségében már képes vagyok visszafogni magam. Várok egy 10 másodpercet, nagy levegőt veszek, felveszem az álarcot, és higgadtan válaszolok:)

Ehhez kellett egy jó pár év, összeveszések olyanokkal, akikkel nem akartam, hogy rájöjjek arra, hogy a "de én ilyen vagyok" az nem kifogás, mert ők meg olyanok, és nem kötelesek mellettem maradni, ha nem bírják hosszútávon a dolgaim, és látni a párom szemében a csalódást egy-egy beszólásom után, és tudni azt, hogy ő még ennek ellenére is mellettem marad, pedig a felét nem érdemelte meg.


Szóval cseppet sem csettintésre megy ez, hanem elhatározás kérdése. De, ha neked ez így megfelel, akkor maradj ilyen. Mindenkinek az a legjobb, ha olyanná válhat, ahogyan ő jól érzi magát. Van, aki így, én változni szerettem volna. Most 22 éves vagyok, úgy érzem, sikerült. Neked meg aztán pláne ennyi idősen:)

2011. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond ezzel ,de úgyis fejlődsz még, nyugi.Linkelek egyet hátha magadra ismersz :



www.szemelyisegkalauz.hu/index.php?page=static&article=17

2011. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
majd ha kapsz pár pofont az élettől, akkor egy idő után nem tudod azzal elintézni hogy "én ilyen vagyok". változz, a saját érdekedben.
2011. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!