Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mivel küzdjem le...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mivel küzdjem le a szégyenlősséget?

Figyelt kérdés

Már egy jóideje együtt vagyok a barátommal és mit ne mondjak itt lenne már az ideje annak is, hogy lefeküdjünk, csak, hogy nem vagyok rá képes nagyon türelmes és vár rám azt mondta neki ez nem okoz problémát nekem viszont igen abból a szempontból, hogy kezdek parázni, hogy lehet velem van a baj. Valamiért mindig az utolsó pillanatban fordítok hátat a dolognak, mikor már tényleg csak egy lépcsőfok lenne a szerelmeskedésig és akkor is azért mert valahogy mindig az eszembe jut, ogy akkor látni fog ruha nélkül, tudom most jön az, hogy (szeret és ha csúnyának tartana akkor nem lenne mellettem stb...). 2 évvel ezelött volt egy barátom aki "megerőszakolt" (valamit rakott az italomba és lefektetett) azóta ennek voltak "utórengései" amit sajnos a mostani barátomnál jöttek ki (pl. játékból hátraszorította a kezem, nem erősen és bepánikoltam) Ő azt mondja, hogy ez teljesen érthető és nem haragszik rám emiatt viszont az exemre nagyon haragszik azt mondja, hogy miatta vagyok elötte szégyenlős, miatta lettem "bizonytalan" ilyen téren stb...én mondtam már neki, hogy szerintem csak ilyen vagyok a történtektől függetlenül mert azt már lezártam magamban. Nagyon szeretem a barátom, és tényleg szeretném már úgy is közel érezni magamhoz de valami még sincs rendben, mindig az van elöttem, hogy akkor látni fog Ő erre annnyit mondott, hogy amíg nem tanulom meg elfogadni magam addig "annak" sem fogom tudni átadni magam teljes mértékig. Ebben én úgy gondolom, hogy lehet igaza de azt se tudom, hogy azt hogy kéne "leküzdeni" ebben szeretnék segítséget kérni, nem szeretnék örökké szégyenlős lenni a barátom elött.

A válaszokat előre is köszönöm szépen.

(Bocsi ha hosszúra sikerült)

19L



2015. júl. 28. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
én ebben egészen biztos vagyok hogy nem fog csúnyának tartani, ne félj semmitől :D
2015. júl. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szégyenlősség leküzdésében tőlünk hiába vársz segítséget. Azt neked magadnak kell véghezvinned. Ehhez első lépésben te légy elégedett önmagaddal!
2015. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sötétben probaltátok mar? Vagy bor.. Hogy ellazítson?
2015. júl. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyönyörű vagy !!! Hidd el és nézd meg ezt a videót:)

https://www.youtube.com/watch?v=ZV8N0u4Z1IM

Nem hiába van veled már 2 éve, szeret téged olyannak amilyen vagy:)

2015. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ne félj
2015. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szélen minden kedves válaszolónak a sötétség az jó ötlet volt. Privát üzeneben pedig kaptam egy jó tippet amit kipróbáltam így eszembe se jutott. Maszírozzunk meg egymást, én masszázsolaj helyett testápolóval csináltam és nagyon bevált, teljesen ellazultam tőle ez mindenkinek tudom ajánlani akinek ehez hasonló problémája van a videó pedig nagyon jó volt köszöm szépen. :)
2015. aug. 1. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!