Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti féltékenyek lennétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti féltékenyek lennétek? Vajon van okom? Hogy küzdjem le?

Figyelt kérdés

Párom még a kapcsolatunk elején mesélte, hogy anno kb. 4-5évvel ezelőtt össze akart jönni a haveri társaságábáól egy csajjal, nagyobn tetszettek egymásnak, de NEM volt köztük soha semmi. Sem egyéjszakás kaland, sem csók, semmi. Szóval beszéltek róla, hogy megpróbálják, de ennyiben is maradt.


Ugye meséltem,hogy közös a haveri társaságuk a csajjal.

Én ajmugy alapból féltékeny típus vagyok, pedig a párom sosem adott okot a kételkedésre. A csajra duplán féltékenykedek, pedig a párom már 2éve nem beszélt vele, plusz a csajnak van pasija és nem is találkozik a párommal,meg semmi.


Milliószor elmondta a párom, hogy SEMMI okom félni, mert engem szeret, hiába szép a nő ha a modora csapnivaló, plusz sosem csalna meg, és az régen volt...semmit nem akarna a nőtől, akkor sem ha az próbálkozna.


DE tegnap sétáltunk a párommal, és autót akarok venni.

Erre párom mutat nekem egy autómárkát, ln meg azonnal mondtam neki, hogy "Ja persze, a havercsajodnak (akiről fent irtam) is ilyene van"

Ilyetszól "Igen, női autó, neki is ilyenje van"

Erre azonnal balhézni kezdtem,hogy még a kocsiról is a csaj jut eszébe, biztos mindig rá gondol stb.

Erre azt felelte hogy "igen, most ő jutott eszembe, ha OPELT LÁTOK, AKKOR PEDIG tE ÉS ANYUD MERT NEKTEK VAN oPELETEK....ha meg toyotát,akkor az egyik haverom"

Ezen megsértődtem és megint kijött a féltékenységem.


Azon kattogok azóta, hogy vajon folyton a nőre gondol-e stb.


Amugy 10hónapja vagyunk együtt, együtt is lakunk.

Párom 29, a Nő26, én pedig 22vagyok.


2015. jún. 29. 10:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Higgadj le,be fogsz csavarodni Drága...vagy,ha nem is,rámegy a kapcsolatod.

Relax.

2015. jún. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igaz, nem beszélnek,nem talälkoznak...pàrom sosem hozza fel, meg semmi.



De ha eszembe jut a csaj fèlek...dèlek hogy lecsapnà a kezemröl a pasimat ha akarnà,mert règen bejöttek egymâsnak igy elönyben van...ès ilyenkor elkap a fèltèkenysèg.


Okè a pârom azt mondja hogy az rëg volt, ès nem akar semmit a csajtol,plusz ENGEM szeret...de ha nem igy lenne.ugyse mondana meg

2015. jún. 29. 10:14
 3/14 A kérdező kommentje:
Szoval amikor ilyeneket mond a pasim, akkor arra gondolok,hogy vajon igazat mond.e vagy. Csak kamuzik,hogy ne bantson meg,hogy igenis akarja a csajt ès bejön neki...csak màr bejöttem èn a kèpbe :(
2015. jún. 29. 10:16
 4/14 A kérdező kommentje:

Meg ez a haveri banda megy majd kulfoldre nyaralni es a csaj is megy a pasijaval.

Paromat is hivtak,de o nem akar menni.

Azt mondta nem vagyik plusz velem vam,es tudja hogy en n csipem ezt a bandat,nelkulem meg nem megy.

De en arra gondolok hogy biztos feltekeny a csaj pasijara es ezert nem akar menni..stb


Amugy a csajjal nem is talalkoztam. A kapcsolatunk elejen azt mondta hogy ha nyaron leszosszejovetel,lehet ott lesz a csaj is..es akkor vegre meglatom higy nincs mitol felnem.

De kijelentettem hogy SOHA nem akarom megismreni a not,o ezt tiszteletben is tartja.

2015. jún. 29. 10:26
 5/14 To7ka ***** válasza:
100%
Nem a másik csaj veszélyes a kapcsolatotokra, hanem Te. Ha a pasid simán beszól ilyet, az már egy szint, durván leszarja a féltékenységed (teljesen jogosan), és még egy darabig tűri. Aztán Te magad szúrod el a kapcsolatod, vagy ha már úgyis pattogsz a semmin és megállás nélkül féltékenykedsz félrelép, hogy legalább legyen okod. És olvasva kis szösszeneted, meg is érteném.:)
2015. jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Amit itt oda kommenteltél még,hááááát...

Mit kellene ennek a szerencsétlen embernek,a barátodnak tennie,mondania hogy lehiggadj?

Szerintem semmi gáz nincs,ezt jobb,ha tudatosítod magadban,mert tényleg rá fog menni a kapcsolatod.

Semmi okod egyelőre a bizalmatlanságra,relax.

1-es voltam.

2015. jún. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt.


Plusz tegnap ezen az autos teman nagyon osszevesztunk


Kiabalt hogy alljak le,mert unalmas a tema


Erre en meg a felindultsagat arra ertettem hogy a,, legjobb vedekezes a tamadas, tuti van mit titkolnia,,

2015. jún. 29. 10:35
 8/14 anonim ***** válasza:

"ln meg azonnal mondtam neki, hogy "Ja persze, a havercsajodnak (akiről fent irtam) is ilyene van"

Azt tudod hogy te hoztad fel a témát, és te juttattad az eszébe ,ugye?

Szerintem ha magatok mellett sétáltál volna, és a beszélgetéseteket hallottad volna, mint külső szemlélő, lehet hogy a fejed fogtad volna a hozzáállásodon!

Kicsit túldramatizálod és te magad generálod a bajt, de szerintem te ezt nagyon jól tudod. Szóval ezen a hozzáálláson kellene változtatnod.

2015. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem toyota yarist vegyél, az nagyon megbízható kis kocsi.
2015. jún. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem higgadj le, Kerdezo! Nincs okod ennyire feltekenynek lenni. Es ha mindenbol ekkora ugyet csinalsz, akkor elege lesz a pasidnak es ott fog hagyni. a ferfiakat utaljak a dramat. Megbeszeltetek mar ezt az ugyet, megmondta a parod, h nincs okod feltekneykedni. Akkor ne is legyen. Akkor ganakodj, ha ruzsfoltot talalsz az ingen, vagy egyertelmu megcsalasra utalo uzeneteket a telojaban vagy barhol stb.


29 eves a parod, igy nyilvan van multja; a multban tetszettek neki lanyok, akikkel nem jott ossze. Ez van. De most Te vagy neki, Teged szeret es ezt meg is mondta. Mit szoljanak azok a nok, akik elvalt palival vannak egyutt, es meg gyerek is van az elozo hazassagbol??!! Elofordul ilyen is, es sok boldog kapcsolat van igy is.


Szoval, ne aggodj ;)

2015. jún. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!