Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy van barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 13 éves lány vagyok, a barátom nemrég töltötte be a 16. életévét. 1 hónapja vagyunk együtt, még nem csókolóztunk. Még nincs itt az ideje, várunk egy kicsit ezzel. Egy bökkenő van, amiért nem tudom hogy hogyan mondjam el a szüleimnek hogy járunk. A srácnak van tetoválása, és még lesz is neki nem olyan soká. Dohányzik, és alkalmakkor fogyaszt némi alkoholt. Mind a ketten nagyon szeretjük egymást, ő nem visz bele olyan dologba amit én nem szeretnék. Félek hogy a szüleim nem engedik meg ezt a kapcsolatot az a 3 dolog miatt, ami azt imént leírtam a fiúval kapcsolatban.

Biztos vagyok benne, hogy belekötnének ebbe az egészbe. Nagy ügyet csinálnának belőle, amit nem szeretnék..

Válaszokat előre is köszönöm!:)


2015. júl. 28. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha még nem csókolóztatok, akkor még nem is jártok:D Max: haver.
2015. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Egyelőre nincs mit mesélni.
2015. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szájrapuszi volt már, sok.:D

De miért baj az, ha még nem csókolóztunk?:)

Ő akarja, de én félek.Ő az első barátom..

2015. júl. 28. 21:27
 4/10 A kérdező kommentje:

Szájrapuszi volt már, sok.:D

De miért baj az, ha még nem csókolóztunk?:)

Ő akarja, de én félek.Ő az első barátom.. Szerelmesek vagyunk egymásba, nem leszünk csak 'haverok'.

2015. júl. 28. 21:27
 5/10 anonim válasza:
Alapjába azt szoktam mondani, hogy jobb elmondani, mert ugye a hazug embert hamarabb utolérik mint a sánta kutyát. De! Nem hiszem, hogy szólnod kéne még, minimum addig nem, amíg nem csókolóztok, vagy kicsit komolyabb nem lesz. Ami pedig a fiút illeti. Ha szeretitek egymást, akkor ezt a szüleidnek is meg kell értenie és elfogadnia a srácot. Ha szeretnek elfogadják. Eltiltani meg eltilthatnak tőle, de szerintem annak semmi értelmi, mivel úgy is találnátok rá okot h beszéljetek vagy találkozzatok.
2015. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Figyelj, te tudod. Csak egy a lényeg. Csak akkor tedd meg ha tényleg készen állsz.:))
2015. júl. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
már bocs, de hogy értitek az hogy aki nem csókolózik a barátjával, az nincs is kapcsolatban?? ez sztem nem igaz...de mind1....ami meg a kérdéshez kapcsolódik, nyugodtan mondd el nekik, hogy van barátod, ha meg nem kérdezik, h iszik-e vagy van-e tetoválása nem kell elmondani. nem hazudtál, de ők nem kérdezték.
2015. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is nagy ügyet csinálnék belőle, ha a 13 éves lányomnak a 16 éves barátja tetovált, dohányos, alkoholizáló lenne.

"ő nem visz bele olyan dologba amit én nem szeretnék"

Ebből arra következtetek,hogy vannak olyan ügyei, amik neked nem tetszenek.

Már csak a drog "kellene" ide.

2015. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Utolsó: Elhiszem hogy nem örülnél neki. De elmondtam, hogy csak(!) alkalmakkor iszik. Nem jár bulikba sem. És a drogról meg hallani sem akar, undorodik tőle ahogyan én is..

"Ő nem visz bele olyan dolgokba amiket én nem szeretnék"

Itt a cigarettára, az alkoholra, és a tetoválásra gondolt. Tisztában van vele, hogy én csak 13 éves vagyok.

És ő sem csinál 'olyan' dolgokat.. Nem csavarog éjszaka, tanul jól..

2015. júl. 28. 22:25
 10/10 A kérdező kommentje:

Ja, és nem csinál semmi rosszat.

Szóval nincsenek 'ügyei'.

2015. júl. 28. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!