Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy volt hogy holnap vagy is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy volt hogy holnap vagy is ma találkozok egy fiúval. Eddige egy képet láttam róla, és nagyon jól kijöttünk meg minden de küldött még egy képet és abszolút nem az esetem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tusom hogy nem minden a külső de akkor is...értitek. Nem kell szapulni, köszönöm a segítséget. Iletve bunkó nem akarok lenni.
2015. júl. 31. 01:02
 1/5 Kill The Sexplayer ***** válasza:
Mi volt az első képen, hogy addig nem esett le?!
2015. júl. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenkiről készulhet olyan kép hogy elhányod magad, mert éppen rossz a pillanat. Kérj több képet és nézd meg milyen, és ha azokon se tetszik akkor mond meg hogy nem vagy az esetem, de ne hazudj. Ne mondj ilyen kamu szöveget hogy nem vagy felkészülve egy kapcsolatra stb..na az olyanért hajítana bele a Dunába. Légy őszinte.
2015. júl. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz képekkel, hanem nézd meg magadnak.

Mond meg előtte neki, hogy melyik képe tetszett.

2015. júl. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ne légy előítéletes, van egy srác aki képeken nem igazán jött be, de amióta megláttam, odavagyok érte, és ő is mondta hogy képekhez képest élőben milyen jól nézek ki:D

mellesleg barátnőm összegabalyodott egy sráccal (egy autóbalesetben haha), és miután találkoztak, a srác megkereste facebookon, és a lány kitért a hitéből amikor meglátta a képeit, mert negatív értelemben nem éppen úgy néz ki mind valójában

2015. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jól elvagytok, akkor meg miért nem lehet vele találkozni? És ha tök jól ellesztek és később meg fog tetszeni?
2015. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!