Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha hétfőn egy...

Mit csináljak, ha hétfőn egy több, mint 300 oldalas könyvből kell megírnom egy 120 kérdéses tesztet és eddig abszolút nem kezdtem hozzá? Sikerülni fog, ha reggeltől egyhuzamban végigolvasom? Mennyi ragad meg belőle hétfő reggelre?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye voltam, hogy nem kezdtem hozzá, e mégis milyen mód van arra, hogy sikerüljön a dolog? Ha nem lesz meg, akkor végem van! PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2015. jún. 27. 04:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el legalább 2x,a 2.alkalommal színes(sárga) filccel húzd ki a lényeget.

Aztán már csak azt olvasd el többször.

2015. jún. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még csak szombat van, ennyit két nap alatt simán lehet hozni. Pl. úgy ahogy első javasolta. Mondjuk nem mindegy, milyen nehézségű a szöveg...
2015. jún. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy, hogy ilyen "tömény", száraz meg nagyon sok benne a rizsa.
2015. jún. 27. 18:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el nagyon pontosan es probalj emlekezni a reszletekre majd minden fejezet vegen irj egy vazlatot az adott reszbol h mi tortent, kik voltak ott... Utana olvasd vegig a vazlatodat tobbszor. Ha vannak fontosabb parbeszedek akkor azt is olvasd at tobbszor.

Sok sikert, tuti menni fog, en ugy is irtam mar tesztet konyvbol h csak az elso fejezetet olvastam el :DDD

2015. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!