Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gót, Punk meg ilyesmi "sátánis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gót, Punk meg ilyesmi "sátánista" fiatalokkal, főleg lányokkal ugyan hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Még mindenek előtt ezt nem egy lenéző kérdésnek szántam, csak sokszor futok össze az utcán ilyesmi stílusú meg körbe tartozó fiatalokkal, és én meg kitaláltam, hogy egyszer szívesen elbeszélgetnék ilyen lányokkal, mert átlag, hasonszőrű ember szinte kerüli őket, de szerintem biztos ők is jó néven veszik a kedvességet és az érdeklődést, nem? :) Szóval leginkább ilyen körbe tartozó lányok válaszaira vagyok kíváncsi! Előre is köszönöm! :)

2015. júl. 31. 09:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
menj el egy (punk) rock koncertre ott sokan vagyunk ;)
2015. júl. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem járok koncertekre, emígy itt a környéken nincsenek is nagyon ilyesmi rendezvények :D

Szóval elsődlegesen is, inkább itt ismernék meg párat, nem rögtön bele a mélyvízbe :D :D

2015. júl. 31. 09:47
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
öhm, én punk vagyok, de nem vagyok sátánista o.O egyáltalán mi köze van a kettőnek? egyáltalán tudod mit jelent a sátánista?
2015. júl. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

sátánizmus? :D

semmi köze nincs a punkokhoz, annak csak a gótokhoz van egy kis köze.

külső alapján ítélsz pedig nem szabad , nem vagyunk mi elmebetegek :D

Egy punk lány

2015. júl. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 E1D1E ***** válasza:

A rockmaraton lett volna erre a legjobb hely. De annak idénre már vége, a rock koncertek jó helyek.

De az a jó ezekben a stílusokban, hogy a követői megkülönböztethetetlenül kilógnak a többi ember közül kinézetükkel. (ami irtó király tud lenni)

2015. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Elnézést a félreértésekért! Nem jelzőnek szántam a "sátánista" szót, csak nem értek nagyon hozzá, és átlag emberben ezek a szavak fogalmazódnak meg elsőnek, de ismétlem nem sértésnek szánom! Sőt van egy olyan érzésem, hogy minta ők jobbak lennének mint pár átlag ember, ezért is ismerkednék velük! :)
2015. júl. 31. 10:02
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
a punkok, rockerek és a motorosok a legösszetartóbbak :D
2015. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Tudom! :) Náluk már csak az "afro-magyarok" az összetartóbbak :P :D :D

Szóval akkor gótokkal szívesen ismerkednék itt!

És még mi nagy kérdés, hogy miért lesz valaki az, egyszerűen fogalmazva mi viszi rá? :)

2015. júl. 31. 11:01
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

Sajnos a Gótok már kihaltak egy ideje.

[link]

2015. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van xD
2015. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!