Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Szőke vagy Barna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Szőke vagy Barna haj tetszik jobban? Vagy esetleg természetes vörös?

Figyelt kérdés
Hosszú barna hajam van barna szem, hát az arcom elég kis lányos és így a koromnál jóval fiatalabbnak nézek ki :// 18 vagyok és kinézek kb 15nek 165 magas lehetek kb szóval tök áltagos de több lánnyal beszéltem és igy a nagy többségnek jobban bejöttek a szőkék kíváncsi lennék h kinek mi leirnátok?

2015. jún. 17. 15:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem a barna.:) De ne aggódj fogsz olyat találni, akinek tetszeni fogsz!

17/L

2015. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vagyis na, a de nem kell oda. :"D
2015. jún. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem igazan szeretem a szokeket :/
2015. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem is kifejezetten a barna hajú (vagy vörös) lányok szoktak tetszeni, egy-két kivétellel. Nem kell szerintem ezen aggódni, ha valakinek tetszel, akkor már barna hajjal tetszel. Volt barátnőm kifejezetten nem szerette a szőkéket, erre megjelentem én és felborítottam mindent. :)

18l

2015. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
kifejezetten a barna. :) még egyetlen szőke lány sem tetszett, a természetes vörös sem igazán.
2015. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem a szőkék a gyengéim.

19/L

2015. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Fekete, vörös, és a vad színek mint a kék, lila, piros, szürke, türkiz...


Jégszőke is, de az csak rövid hajjal.

2015. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tedd össze a 2őt.

A barnásszőkéket imádom! :3

2015. jún. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem gyengém a természetes vörös, a jelenlegi barátnőm is az, tele szeplőkkel, imáádom :3 *___*

Ha pedig nem vörös, akkor általában inkább a barnák jönnek be, a szőkék nem igazán, főleg nem a festettek.. brr :S

Én magam szőkésbarna vagyok :D

19/l/l

2015. jún. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem a szinte fekete a kedvenc :)

Az enyém olyan barna, szőkésbarna.


21/L/L

2015. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!