Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elsősorban férfiak, fiúk,...

Elsősorban férfiak, fiúk, ahogy tetszik! Nektek a fehér vagy a barna bőr jön be jobban?

Figyelt kérdés

Hófehér bőröm van, sokszor megkapom a barátnőimtől, hogy rettentően fehér vagyok. Mindig elviccelődünk rajta, de manapság azt veszem észre, hogy tényleg mindenki a barnáért van oda, pláne nyáron. Igaz ez?


Kérlek kort is írjatok!

20L



2015. júl. 13. 02:34
1 2
 1/11 opened paradise ***** válasza:
100%

Engem az néha taszít is,a fehéret szeretem.

Nem azért mert az vagy! :D

Én is hipóreklám lehetnék.

20/F

2015. júl. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Az jön be ha passzol hozzád.
2015. júl. 13. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

nem tetszik a hullafeher bor. A barnas arnyalat sokkal szebb, persze ne legyen agyonszolizva.


A legszebbek azok akiknek mar alapbol barnas boruk van.

2015. júl. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fehér bőr jobban bejön.44/F
2015. júl. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Nalam nem a bor szine az elso szempont, es pont azert mert mostanaban nagyon elszaporodtak ezek a plazacicak, akiknek a szoli a 2. otthonuk, neha tenyleg jobb ranezni egy feherebb lanyra:)


20/F

2015. júl. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Napon barnult bőr.
2015. júl. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
A bor szine nalam is sokadlagos szempont ha egyaltalan szempont mert nem igazan. Nekem szemely szerint egy szepen, igenyesen napon barnult barnabb bor jobban bejon, de ha a szoli altal agyonbarnitott vagy a feher bor kozott kellene valasztanon akkor mar inkabb a feheret valasztanam. 18/F
2015. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a hófehér tetszik, vagy világos... a barna szerintem nem szép egyáltalán szóval nem is értem miért megy bárki is napozni, szoliba. Mindenki akit ismerek szebb világosabb bőrrel.

29

2015. júl. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem tetszenek a barna és a fehér csajok is, csak természetes legyen. szóval nem a bőrszín számít, mindkettő lehet szép, kivéve a szolizott...

attól függ, mi illik a karakteredhez. pl. egy vörös hajú szeplős lány furi is lenne igazán barna bőrrel.

2015. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én eddig imádtam a fehér bőrömet, mert néha imádok kitűnni és nem zavart. De most ahogy kiteszem a lábamat... mindenhol barnák :D Csokibarnák. :D
2015. júl. 13. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!