Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanra eltüntek a normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanra eltüntek a normális kedves barátkozós lányok?

Figyelt kérdés
Pár év elteltével annyi minden változott. Ha nincs pénzed nem vagy nagymenő esélytelen lányt szerezni? Tudom egyre kevesebb a normális fiú is de ez szerintem részben az elkeseredettség oka valaki meg alapból ilyen. Normális kapcsolatot és normális lány ennyire nehéz találni ? Mert nem fogom eldobni a régi énem csak azért hogy felszedjek pár alkalmi vagy csak pénzre menő csajt. 4emélem vagytok még. 17/f

2015. júl. 31. 23:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

1es: nem egészen, vagyunk még :D

10es: ez mondjuk tényleg érdekes :D

2015. júl. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem is normális, de rendes lány jelen. :) Kevés ilyen lány van, ahogy kevés fiú is, legalább ezen kevesek találják meg egymást, a többi meg ne érdekeljen minket, normális értékrenddel rendelkezőket.

(3. is én voltam)

2015. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Tapasztalatlan ***** válasza:
100%
Hol vannak a kedves normális fiúk?Amikor kedves és normális voltam akkor lábtörlőnek használtak vagy le se szartak...
2015. aug. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
13as, akkor sajnos eddig mégcsak igazi parasztokhoz volt "szerencséd"
2015. aug. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Tapasztalatlan ***** válasza:
100%

Ilyen az én szerencsém a páva ecsetfejűek mindig jobban kellettek :D

De nem akarok általánosítani

2015. aug. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
a pávák 90%a ilyen, jobb ha ezt megszokjuk :D
2015. aug. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
A mai gyerekeket már nem a gólya hozza, hanem a páva. :D
2015. aug. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Halloween Boszi ***** válasza:
94%

Egyszer majd kopog egy normális ember is az ajtón... :) Próbáld nem keresni, csak egyszerűen ismerkedni, de ne egyből ,,szerelemszerűen''. Hátha egyszer véletlen találkozol valakivel. :)

Amúgy sok a normális is, csak a többi annyira szeret ugrálni és a többi fejére támaszkodni, hogy nehéz őket észrevenni még annak is, aki rájuk állította be a radarját.

2015. aug. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
100%

Ez csak az én meglátásom, de úgy gondolom akik normálisak és kedvesek azok kevesebbet vannak nyilvános helyeken(vannak kivételek). És ez mindkét nemre igaz lehet. Vagy egyszerűen rossz helyen kopogtatsz.

17/f

2015. aug. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
#10: Na ez az, a többség csak szájhős, de semmivel sem bizonyítanak. Legutóbb is kb. így jártam, egy illető azt írta, hogy ő nem tűnik el szó nélkül, aztán vagy 2 hétig semmi. Utána ráírtam, hogy akkor mégis mi van, meg ha nem akar beszélni, akkor mondja meg. A válasz az volt, hogy sok dolga volt, elutazott, és nem volt net ott, meg ő nem tűnik el, sőt ő keresi inkább azt, aki szó nélkül lelép, és beszéljünk inkább e-mailben, mert azt könnyeben látja stb. Írtam neki e-mailben, ez volt vagy 3 hete, azóta megint semmi. Nem igazán értem az ilyen embereket, de már nem is akarom megérteni. A gond csak az, hogy a többség ilyen a tapasztalataim szerint, ígérgetnek, hazudoznak, ha kicsit közelebb akarsz kerülni hozzájuk (képet kérsz, cserélnél velük elérhetőséget, találkoznál velük stb.), akkor rögtön beszarnak, így meg nincs értelme semminek. És sajnos nem csak a tizenévesek ilyenek.
2015. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!