Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom h normális valamilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom h normális valamilyen szinten, de mégis túlzásba viszem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 16/l a barátom 19

Teljesen nyíltak vagyunk minden témával kapcsolatban egymás előtt, nem olyan régóta vagyunk együtt, azt is tudja rólam h szűz vagyok.

Nem átlagos kinézetű, ezért sok lány megtalálja. Elhajtja őket, mégis hihetetlenül féltékeny vagyok. Neki ezt nem mondom szemtől szembe, de emészt belülről.Tudom h nem hagyna el, (bizonyos okok miatt ebben biztos vagyok) mégis ha írja h a lány barátaival lóg csak arra gondolol h mitcsinálhatnak..


2015. júl. 20. 22:17
 1/1 Spectre_R42 ***** válasza:

Szerintem ülj le vele és mondd el neki hogy mit érzel. Nem szeretünk találgatni. Ha bajod van mondd el és kész. Az már rajta áll hogy mit kezd az információval.


19/F

2015. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!