Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú elköszönéskor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú elköszönéskor szívet ír egy lánynak, akkor az mindenféleképpen azt jelenti, hogy az illető szerelmes belé?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben,kedvelhet is,és többet szeretne tőled!
2015. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kedvel
2015. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha már itt tartunk, akkor az ilyen puszis smiley-nál mi a helyzet? (nem akarok ezért külön kérdést kiírni, hátha valaki megválaszolja) :D
2015. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha kedvelne, akkor miért nem ír rám? 2 napja beszéltünk, és akkor is én kezdeményeztem a beszélgetést...
2015. aug. 2. 20:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is kaptam már olyan puszisat, megnormál szívet is lányhaveroktól, szóval nem 100% hogy jelent valamit..
2015. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem ha jo kedvem van mindenkitol ugy koszonok el:D egyfiu~
2015. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem minden esetben. nekem egy fiú barátom mindig ír szívet, de ezer százalék hogy nem szerelmes belém, mivel a fiúkat szereti. :D
2015. aug. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ohh, értem :) Köszönöm :D
2015. aug. 3. 10:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem sokat jelent. :-) Csak az olyan lányoknak küldöm akik tetszenek, kedvesnek tartom őket vagy csak szimplán többet szeretnék tőle. :-)
2020. ápr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!