Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm menstruál. Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm menstruál. Hogy tudnék neki segíteni? Mivel vonhatom el a figyelmét?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérnék! Köszönöm!

2015. aug. 2. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:

filmezzetek. ha görcsöl a hasa a legjobb semmit sem csinálni :D

én pl. feküdnék egész nap az ágyban :)

2015. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vegyen be görcsoldót.

Tőle kérdezd meg, hogy mit szeretne.

Van, aki szereti, ha simizik a pocakját.

Én ilyenkor azt szeretem, ha békén hagynak!

2015. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Igyon cickafark teát. Nálam jobban bevált, mint bármelyik görcsoldó. Egyen könnyű ételeket és néha azért sétáljon is valamennyit.
2015. aug. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyira durva a helyzet, hogy segíteni szeretnél neki? Ez aranyos. :) Hát ne próbáld meg megérteni, mit miért gondol és csinál, mert ilyenkor minden előjön, minden jó vagy minden rossz. Az lenne a legjobb, ha csinálnátok egy forró teát vagy kakaót, leülnétek a kanapéra vagy elhelyezkednétek kényelmesen az ágyban és néznétek valami csöpögős romantikus filmet vagy éppen akció filmet, melyik érzése emelkedik felül ez attól függ, persze a véleményét kérd ki, mert neki akarsz jót és sokat jelent, ha pl a romantikusat végigszenveded az ő kedvéért. Az is jó, ha átöleled és beszélsz neki valamiről, ami nagyon érdekli mostanában.
2015. aug. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. aug. 2. 22:10
 6/9 opened paradise ***** válasza:
Kérdezd meg tőle,hogy mi esne jól,mert nem mindenkinél működik ez ugyanúgy.
2015. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen cuki pàr ^3^

Én is akarok ilyeeet :C

Mellesleg igen, kérdezd mg hogy mit szeretne, aztán idővel kitapasztalod. De a lényeg hogy ne idegesítsd/zaklasd fel.

2015. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos vagy :)

Amit előttem leírtak, az mind jó: egymás mellett pihizés, beszélgetés, filmek, forró tea, forró csoki, kakaó:)

2015. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) 1 éve vagyunk lassan együtt, de most talán a legrosszabb
2015. aug. 3. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!