Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm miért nem akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért nem akar soha sem találkozni, ha menstruál?

Figyelt kérdés

Én 21

Ő 18



2015. júl. 6. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Mert olyankor a lányok hisztisek..és elég szar lehet úgy mászkálni hogy maga alatt egy véres tasakot hordoz
2015. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
76%
Miért te már randiztál úgy ,hogy menstruáltál?
2015. júl. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, hogy tudja magáról, hogy nagyon hisztis olyankor, és meg akar kímélni :D

Vagy szimplán csak nagyon görcsöl a hasa, és úgyse tudna veled foglalkozni.

2015. júl. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Okos ez a lány!!! Nagyon is!

Tudja,hogy hisztis,nyafogós,és nem akar olyat tenni,vagy mondani neked,amit később megbánna.

Mert akkor jönne a következő kérdés,hogy:


"Miért lett hirtelen ilyen gonosz a barátnőm?"

2015. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek az előttem szólókkal, a hiszti miatt is lehet, még csak azt tenném hozzá, hogy elég kellemetlen tud lenni, én sem szeretek úgy találkozni senkivel, az a sok vér meg minden... Állandóan azt lesni, hogy olyan lett-e a nadrág véletlenül, meg ilyenek. Jó a fiúknak, hogy nem kell ezt átélniük :D
2015. júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem biztos,hogy a hiszti miatt,lehet nagyon "hasfájós" olyankor. Nálam is előfordul, hogy nagyon görcsölök,olyankor nem igazán mozdulok ki,ha nem muszáj.
2015. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
67%
Nekem semmi problemam nem szokott lenni azok kozul amiket az elottem szolok irtak, viszont nagyon rossz tud lenni ha felizgat a baratom (nem feltetlenul szandekosan) ugy, hogy epp nem lehet semmi:(
2015. júl. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
89%

Amikor csak a kérdést olvastam, és az aláírt válaszokat még nem, nekem is rögtön a hiszti jutott eszembe. Ha magamból indulok ki, akkor tényleg lehet, hogy azért nem találkozik veled, mert tudja, hogy ilyenkor hisztisebb a kelleténél, és nem akar vitát, megbántást, stb. Vagy ha még viszonylag friss a kapcsolatotok, akkor nem akar elijeszteni magától. :D

De persze nem biztos, hogy így van, bármelyik másik előttem lévő hozzászóló egyéb ötlete is helytálló lehet, de aztán az is lehet, hogy tök más dolog áll a hátterében.

Viszont ha ennyire érdekel, akkor kérd meg, hogy ezt ő mondja el neked őszintén, elvégre is egy kapcsolatban ez se legyen tabu. :)

2015. júl. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
90%-osnak igaza van, beszéld meg a barátnőddel, a tökéletesen biztos választ feltehetőleg csak ő tudja.
2015. júl. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!