Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Az lenne a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Az lenne a baj, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Na szóval 16/l vagyok és még soha nem volt komoly kapcsolatom. Nemrég megismertem egy fiút (17éves), akivel minden jó volt (szerelmesek voltunk) majd közölte velem, hogy nem szeretne komoly kapcsolatot, mert inkább futókalandokra vágyik. Azt mondta hogy szeret engem de szerinte jobbat érdemlek. Lehet hogy attól változott igy meg a véleménye pár nap alatt, hogy még szűz vagyok? :/ Szerintetek mit csináljak? Még soha senkit nem szerettem ennyire.

2015. aug. 5. 11:06
 1/5 kranpusz ***** válasza:
100%
Engedd el! Sajnálom ha rövid és tömör a válaszom de a saját érdekedben mondom ezt. Ugyanis nem biztos hogy szép emlékeid lesznek az első alkalomról ha egy olyan ffi-vel csinálod aki csak a saját érdekeit veszi figyelembe és közli is Veled hogy nincsenek érzései irányodban. Jön majd olyan ffi aki annyira oda lesz érted hogy tudni fogod Ö az aki kell Neked. Sajnálom... :(
2015. aug. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De nekem ő a tökéletes...

Csak nem értem miért változott meg ilyen hamar a véleménye/érzései .:/

Szerinted ha már nem lennék szűz, akkor másképp viszonyulna hozzám ?

2015. aug. 5. 11:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Hiaba o a tokeletes, megdug aztan lelep, te meg hoppon maradsz. Lesz nala tokeletesebb is aki nem csak a szexert akar veled lenni es veled is lesz sokaig normalis kapcsolatba
2015. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van..

Köszönöm a választ :)

2015. aug. 5. 11:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Légyszi, hallgass a 3-as válaszolóra!

Nála tényleg csak jobbat érdemelsz! Aki nem csak a szexre hajtó kanos kis pincsi....

2015. aug. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!