Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Vasárnap meg jött, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vasárnap meg jött, de már 4 napja fáj a hasam. Másnál is volt már ilyen? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Vasárnap megjött, és eddig csak 1-2 napig szokott fájni a hasam. de most, már 4-5 napja fáj és görcsöl. másnál is volt már ilyen ?
2015. aug. 6. 02:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

szia mivel nem tudom a korod tippelek

gondolom még változik az időszak, hol csúszik, tolódik stb... van sok lehetőség.. étrend függő is lehet a dolog vagy stressz... sok minden igaz pasi vok de 2exem is bioszos 1ik anyja pedig kifejezetten női szakorvos volt...

Na meg exeknél volt hogy ha bajuk volt akkor bejártam minden info szerzést értük, szal ne parázz, gondoltam leírom mielőtt f...szágokat kapsz válaszba

17/f

2015. aug. 6. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!