Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha van egy férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha van egy férfi, aki szimpatikus nektek, átlagos keresete van (155 nettó) átlagos diplomával, emellett hétvégén plusz 50 ezer ft-ért dolgozik szombat és vasárnap, hogy jobb legyen neki és a párjának, az tolerálható vagy legyen szabad?

Figyelt kérdés
Vagy legyen szabad a hétvégéje és veletek legyen? Ha választani kellene, melyik lenne jobb? Tudom, hogy nem az anyagiak a lényegek, csak ne kelljen nyomorogni, de díjaznátok, hogy törekszik a pasi és csak esténként van veletek? Vagy a hétvége az alap, hogy közös?
2014. máj. 16. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elég az átlagos kereset, nem kell több. Szeretném, ha hétvégén velem lenne. :)
2014. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7napból 7nap munka sok. Inkább legyen szabad a 7vége.
2014. máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az 5 nap munka is sok, nem hogy a 7. Nem véletlenül találták ki a szabadságot. Azt ki kell venni rendesen.
2014. máj. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Minden hétvégén dolgozik a + 50ért? Ha igen,akkor inkább töltse velem a hétvégéket!
2014. máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

legalább dolgozik, van állása és félre tud rakni!

én elnéző lennék a helyedben és kitartó, nem fogja örökké ezt csinálni :D


5 nap is sok a 7ből? magyar affinitás a köbön sztem, heti 40 óra szerintem röhögve kibírható ha 8 órás munkaidőd van

2014. máj. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát ha nincs ideje a szerelemre, akkor minek van ő nekem?:)

Én heti 40 órát sem vagyok hajlandó nélkülözni őtet.:)

2014. máj. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Díjaznám, de magunkból kiindulva, ő kevesebbet keresett egy kicsivel, mint amit te írtál, én meg 3 műszakban nyomtam, kötelező túlórákkal heti 6 napot, jóval kevesebb pénzért. A pénz nem minden, kell idő az együttlétre is, hogy együtt pihenjetek, különben meghal a kapcsolat. Ezt komolyan mondom.
2014. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Andrea Henrietta ***** válasza:
Én párommal hasonló helyzetben vagyok. Folyamatosan dolgozik, és ezt sokszor nem viselem túl jól. Persze tolerálom, megértem, hogy fontos a munkája. De azért szakítson rám is időt. Ha nem a teljes hétvégét, de legalább egy napot, vagy minden 2dik hétvégét. Hiába keres sok pénzt, hogyha ezért nem élvezhetjük egymás társaságát.
2014. máj. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Húzd az igát amig bele nem törik a derekad.... és figyeld hol rontod el, figyeld hol rontod el.
2014. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Ott van unokatestvérem 35 éves, férje, aki 38 éves és Csehországban közegazdászként dolgozik. Nem mondom, elég jól keres és talán 1 millió körül vagy az felett visz haza pénzt. Az más kérdés, hogy szombat délig van ott, onnan még 7 óra autózás haza. Minden 2. héten jön haza. Szombat estére hazaér, vasárnap este már megy vissza, hétfő hajnalban érkezik vissza, alszik 4 órát és már dolgozik. Eléggé kivan már, hát még a felesége, az unokatesóm. Nagyon nem tetszik nekik a helyzet, az unokatesóm azt mondja, feleennyi pénzéért is elfogadná, ha otthon dolgozna és minden este látná. Csak ugye a férje ezt nem teheti meg, mert ott van a nagy 42 milliós lakás, a két luxus jármű is egyenként 20 millió felett van és még van elég sok hitelük is. A nagy szeretet tartja össze őket, csak hát ekkora szeretet jó ha minden 10. párra jellemző, nagy a tolerancia, nagy a tűrőképességük. Más családok ezt nem biztos, hogy bírnák.
2014. máj. 17. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!