Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak ilyen lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Vannak 14-16 év közötti lányok akiknek kicsit másabb a stílusuk és nem a páwákra buknak hanem jobban szeretik a mackó típusú fiukat?

2015. aug. 6. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szeretem a rasztahajú macikat ;)
2015. aug. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igaz, hogy én most töltöttem be a 17-et, de én ilyen vagyok
2015. aug. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Tadamm. Igen. Természetesen. Én is ilyesféle lennék. És az általad jelölt korhatárba is épp benne vagyok (16).
2015. aug. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fú de megnyugtattatok azt hittem ritkák ma már az ilyen lányok.
2015. aug. 7. 00:14
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy úgy értem a mackó alkatot hogy kicsit dundibb vagyok mellette szeretem a reggae-t és a békét de ha kell megvédem magam vagy azt a személyt akinek szüksége van rám.
2015. aug. 7. 00:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én pl. fiatalabb vagyok de azt tudom hogy azok a páwa gyerekek nyomik és csak azt akarják a külsejükkel takarni hogy bent nincs semmilyük.Ha levesszük belőlük ezeket a szánalmas és undorító cuccokat nem marad semmi.Sok lány van aki erre bukik van aki nem.Én például utálom a pálcikákat mert nagynak nézik magukat pedik félkézzel kettétöröm őket.Nekem az emósok jönnek be és ez csak az én ízlésem a többi lánynak meg másmilyen :) Légy megelégedve önmagaddal sokan bírják az ilyen srácokat is ;)
2015. aug. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szívből köszönöm a pozitív válaszokat amúgy amit írtam korhatárt nem kell komolyan venni én is érettebb voltam a koromhoz képest 10 évesen így sokminden kimaradt az életemből de mostmár sokat tanultam az életben. Na mégegyszer köszi és béke lányok. :)
2015. aug. 7. 00:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Annak ellenere,hogy 18 vagyok soha nem tetszettek a divatfiuk 3 eve a parom egy helyes , picit mackos es hihetetlenul intelligens kocka akire mindennel buszkebb vagyok nme cserelnem le semmiert :D !
2015. aug. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!