Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok, egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok, egy kívül keményszívű, érzelemmentes, sziklatermészetű, de ha valakivel bensőséges kapcsolatot alakít ki, akkor figyelmes, szerető srác szimpatikus lenne nektek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 8. 13:23
 1/4 anonim válasza:
100%
Ilyen srácok a regényekben szoktak lenni de igen.
2015. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
namilyenjó tudni hogy ezek szerint akkor engem egy regényből csomagoltak ki :D
2015. aug. 8. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem igen :)
2015. aug. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Párom is hasonló. :) Nagyon-nagyon pozitívan csalódtam benne amikor kiderült róla, hogy valójában milyen. Köztudott, hogy vannak ilyen emberek, akik a külvilágnak erősebbnek mutatják magukat, csak néhányan ismerik az érzékeny oldalukat. Elkezdhetnék beszélni róla ki miért csinálja és miért előny vagy hátrány, de az hosszú lenne és nem ide tartozik... :D A kérdésre válaszolva igen, szimpatikus lenne. 17/L
2015. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!