Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondja itt sok gyks...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja itt sok gyks férfi, hogy tök jó egyedül lenni és nem kell egy, , buta" nő a nyakára a férfiembernek? Holott én szakítás után őrülök meg egyedül, nagyon rossz érzés a magány. Csak én vagyok így, hogy jó ha van mellettem egy szerető nő?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Racionalizációnak hívják:)
2015. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
mert azt csinálok amit akarok oda megyek ahová akarok ! meg engem ne változtasson meg egy nő se ! meg több pénzem van mióta nincs barátnőm . igaz egyedül nem jó de meglehet szokni
2015. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és pont ugyanígy érzek a férfiakkal kapcsolatban. Ez nem racionalizálás, egyszerűen valakinek így jó. Az emberek különböznek, mindenkinek más kell.
2015. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
A magány és az egyedüllét nem ugyanaz. Vannak olyan emberek, akiket feltölt, ha folyamatosan emberek vannak körülötte, rosszul érzi magát párkapcsolat nélkül, és van, aki ugyanolyan jól tudja magát érezni egyedülállóként. Én az utóbbiba tartozom, sok évet töltöttem egyedül azért, mert nem volt kedvem párkapcsolathoz. Ha a mostani kapcsolatomnak vége lenne, valószínűleg hosszú ideig nem akarnék másikat. Persze az is lehet, te sem a "szerető nő" hiánya miatt érzed magad magányosnak, hanem azért, mert üres az életed, nincs benne más örömforrás, nincs senki, aki törődne veled, akivel szívesen töltenél időt. Ideális esetben az ember élete 4 szeletből áll,a párkapcsolatból, a családból, barátokból és saját magából (egyedül eltöltött minőségi idő, pl hobbi, tanulás, sport). Mindegyik szelet sok örömet adhat, hasznosan töltheted vele az idődet, kikapcsol, feltölt. Ha a 4 közül csak az egyikből állt az életed, akkor persze, hogy padlóra kerülsz, ha az is összeomlik. Normál esetben egy párkapcsolat megszűnése után egyensúlyban tart az életed többi része, biztosít számodra annyi stabilitást és pozitív megerősítést, hogy némi gyászidőszak után túl tudj lépni egy kapcsolat megszűnését. Az "őrület" és "magány" nem múlhat egyedül a párkapcsolaton.
2015. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tudnék olyan nőt mutatni neked, akivel nem sokáig lennél együtt, annyira buta, idegesítő, hülye pitsa, hogy inkább a magány.
2015. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy miért jó egyedül lenni? MERT EGY DOBOZ JÉGKRÉMET EGYEDŰL ZABÁLHATOK BE! :D Egyébként jó lenne egy nő, csak sajnos én nem vagyok jó egyik nőnek sem. Van ilyen.
2015. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

egy buta nem is kell senkinek :D


magány az mit jelent? nincs szex vagy nincs szeretet?

mert ha van szex akkor semmi gond.


szex, víz, levegő ,meg étel kell a léthez.


amúgy meg az hülyeség hogy az üres élet miatt

a legtöbben szerencsés helyzetben vannak és illúziókban élnék arról hogy ők szeretve vannak


dehogy vannak :,D a szeretet elég véges dolog finoman is szólva is

én erre nem alapoznék a helyetekben :D

2015. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szakítás után még szép, hogy nagyon szar egyedül lenni, ilyenkor szokta sok ember (nő és férfi is) elkövetni azt a hibát, hogy fejest ugrik egy "pótlékkapcsolatba" azt az illúziót fenntartva, mintha minden szép és jó lenne, csakhogy az már nem olyan. Ha túlteszed magad rajta, hidd el, úgy fog kelleni neked egy nő, mint púp a hátadra.
2015. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Itt el kell mondani a legnagyobb közhelyet, hogy nem minden ember egyforma, de ez az igazság.


Én pl. rengeteget vagyok egyedül, azért, mert ezt szeretem. Van néhány barátom, velük is ritkán találkozom. Egyáltalán nem bűn az, ha valaki a saját életére fókuszál, és magával foglalkozik, magára költi a pénzét stb...a saját életem érdekel, ennyi. És nem vagyok magányos, az egyedüllét nem egyenlő a magánnyal.


De olyanok is vannak, akik meg nem szeretik az egyedüllétet, és szükségük van arra, hogy valaki állandóan vele legyen, vagy barát, vagy barátnő.

2015. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert inkább vagyok egyedül, mint egy idegölő házisárkánnyal. És mint tudjuk, ideig-óráig kedves a legtöbb nő, szép lassan elkezdik cseszegetni az embert, ha felszáll a lila köd.
2015. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!