Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy egy fiú barátom esetleg szerelmes belém?

Figyelt kérdés
A nyáron ismerkedem meg vele. és nagyon jóba vagyunk. Facebookon puszis szmájlikat is és sokat. Azt mondja különleges vagyok szép,gyönörű az arcom,elolvad tőlem és hogy nekem áll legjobban a nevetés meg pirulás. Nemrég mondta, hogy ha jön le bele dob a Dunába meg felvesz háti paciba. Az idei nyáron még nagyon sokat voltunk moziba 3 unokatesóm én és Ő. Voltunk náluk is és szinte birkóztunk olyan játékosan egy párnáért (tudom ez gyerekes) és utána meg félig egymáson feküdtünk. szeretném a ti véleményeteket kikérni hátha esetleg valaki tud segíteni!Köszönöm a segítséget!

2015. aug. 8. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Utalsz rá

v

Megkérdezed!

2015. aug. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem biztos, hogy többet érez.

De ha engeded ezeket neki akkor szerintem te is:)

Ha nem gyáva akkor úgyis ő fogja elmondani.

2015. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ilyenre nem lehet utalni! és ha mégse jövök be neki nem akarom ezzel tönkre tenni a barátságunkat...áruld el akkor légyszíves ezt hogyan lehet szépen köntőr falazva megkérdezni
2015. aug. 8. 23:27
 4/7 anonim ***** válasza:
,, és ha mégse jövök be neki nem akarom ezzel tönkre tenni a barátságunkat'' ő is így érez. Nem mer kockaztatni hatha nem josz be neki. Lépj te
2015. aug. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem a fiúnak kéne először?
2015. aug. 8. 23:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát kérdezd meg tőle, hogy ő csak barátságot érez-e, vagy annál többet. Aztán mondd meg neki hogy te többet érzel.
2015. aug. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 maniman válasza:
Nem akarod elrontani a barátságotokat? Elmondom hogy az már rég nem az. Ha az egyik fél beleszeret a másikba az már nem barátság, mert az egyik (vagy mind a kettő) többet érez. Plusz azok alapján amiket írtál mind a ketten szeretitek egymást. Szóval mondd el neki. Vagy kérdezz rá.
2015. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!