Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most pontosan mit akar? Akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most pontosan mit akar? Akar egyaltalan valamit?

Figyelt kérdés

Van egy fiu baratom, akivel regoto ismerjuk egymast es facen is szoktunk beszelni. Konkretan minden nap. Folyamatosan. Mindenrol. Barmirol.

Es sokszor irja csak ugy egy tema kozben, hogy SZERETLEK. En meg irom neki, hogy fejezd be mert ennek a szonak erteke is van. Meg irta hogy gyonyoru vagyok, nagyon szep, csinos. Sokszor hiv, hogy menjek vele szerelni, ugyanis motorozik. Meg hogy akkor o elvinne a motoraval. De en mindig nemet mondok. Akar tolem valamit? 15/L



2015. aug. 10. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg igen.
2015. aug. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De aranyos *-*

Nem véletlen dicserget teged es mondja hogy szeret :)

Es probal veled talalkozni

2015. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az tuti hogy tényleg szeret. Egyszer modj igent és meglátod komolyangondolja.
2015. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keeerlek! Ha ezekből nem esik le neked, az durva... Persze h akar, en sem hiába írogattam egy gyönyörű leanynak FBn , habár nem adta olyan egyértelmű jeleket h Szeretlek, de mindenben segítettem öt :) Persze h rájött, azóta utal, mit is várhattam volna, csodák nincsenek, de meglátod, ha te találkozol azzal a fiúval, nem csak egy motor és pár alkatrész hanem viragcsokor is var téged ;) Ha szimpatikus neked, akkor mondj igent s szep idők jönnek :)
2015. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem átakar hívni magához, hogy játszatok a barbiebabáival -,-
2015. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!