Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akar tőlem egyáltalán valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés

Szoval az a helyzet, hogy megismerkedtem egy fiúval. Első randin már volt csók, másnap is, beszélgettünk facebookon is stb, azt gondoltam hogy jó. Aztan azt mondta hogy ő nem akarja kimondani hogy kapcsolat marmint nem így mondta, csak közölte burkoltan hogy ez így ennyi. De közben ír facebookon, de nem erdeklodik irántam, nem kérdez, mintha egyáltalán mem is erdekelnem. Pedig nem is ismerjük még egymást, azt mondta meg akar ismerni jobban, de nem mondja hogy találkozzunk. Nem értem a helyzetet, próbálom még lazán felfogni mert végulis tenyleg 2napja történt a dolog, nem kell azonnal találkozni minden nap, nem kell nekem hogy akkor ugy mutasson be mint a baratnoje, csak érdeklődjon, kérdezzen, vagy mondjon valamit ami jelenzné számomra hogy akarlak én csak béna vagyok, de tenyleg erdekelsz.

Mert most ez számomra kb olyan hogy nem vagyok elég jó neki, ennyire kellettem aztan mostmár csak írogat ha unatkozik.

Szerintetek mi lehet az oka? Meddig várjak?

Bocsánat ha össze-vissza volt, néhol hibás, de telefonról írok és még nem vagyunk jóban az érintőképernyővel.

En 16vagyok ő 19



2015. aug. 7. 21:38
 1/3 anonim válasza:
Szia,en is voltam mar ilyen helyzetben,es altalaban az a "szeretnelek megismerni" nem kell komolyan venni,azert nem erdeklodik mert valszeg meggondolta magat,vagy talalt mast,vagy netan dolga van ami elkepzelheto,de nem valoszinu.eleve mar irtad hogy nem is erdeklodik irantad..rossz jel.szerintem kerdezzrà ha nagyon erdekel teged ez a fiù,es ha igerget,akkor meg felejtsed el. En is most voltam ebben a cipoben 2 es fel hete nekem is igergetett ,aztan meg allandoan a haverjaival megy mindenhovà.
2015. aug. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem is ígérget. Írogat meg mondd dolgokat, es tudom hogy a barátaival van sokat. Még nem akarok rákérdezni nem akarom még elijeszteni..
2015. aug. 8. 13:05
 3/3 girlllllllllllllll válasza:
Varakozni ne varakozz....inkabb beszelgess te is masokkal,ismerkedj massal is...es vele kapcsolatosan vedd lazabban a dolgokat...! idovel ugy is kialakul..
2015. aug. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!