Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltam azt a fiút, akire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam azt a fiút, akire eddig vágytam, de foglalt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kedves, megértő, segítőkész, nagyon jó a humora, aranyos, jól néz ki és nagyon-nagyon intelligens. Sokszor úgy érzem, mintha tényleg mindent tudna a világról.

Pontosan őt kerestem eddig, de van barátnője. Teljesen belezúgtam egyszerűen nem tudok nem rá gondolni. Természetesen nem szeretném tönkretenni a kapcsolatukat, de megőrülök a gondolattól, hogy más lánnyal van.

Idősebb nálam jó pár évvel, de nála ez nem számít (ha ezzel kapcsolatban valakit esetleg érdekelnek a részletek írjon privátban).

Mit csináljak? Már én kezdem unni, hogy folyamatosan csak róla beszélek, amikor nem is lehetek vele, de ha egyszer ő tökéletes.. :(


2015. aug. 11. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs tökéletes ember ,ezt jegyezd meg
2015. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyelőre nem látsz át a rózsaszín ködön...
2015. aug. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű mit tegyél.Felejtsd el.Lehetsz vagy 15-16 éves,hidd el,hogy sok pasinál fogod még azt érezni,hogy rá vágytál.
2015. aug. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Idősebb nálam jó pár évvel," Mennyire tudtam, miért is kellene a korodbeli? :D

Ezek majdnem tucat tulajdonságok, nem egy ilyenbe fogsz még belebotlani.

Én is kedves vagyok, megértő, segítőkész, jó humorom van, talán annyira nem nézek ki jól, de nincs barátnőm (nem ismerkedés miatt írom).


Ennyi.


Felejtsd el. Foglalt.

2015. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja,ezek bennem is megvannak :) Sajnos most nem tudsz mit tenni.
2015. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, én szívesen beszélgetnék veled erről, mert voltam hasonló helyzetben. Hátha tudok valamit okosat mondani :)

28/F

2015. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy mennyi idősek vagytok? Mennyi ideje van ő kapcsolatban? Neked nincs senkid?
2015. aug. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!