Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltam a tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam a tökéletes férfit, de sajnos már foglalt?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok, világ életemben válogatós voltam, mindig volt valami bibi a jelöltekkel. De nemrégiben megtaláltam ŐT.

31 éves, jó képű, sportos felépítésű, jól öltözött, NORMÁLIS, humoros férfi. Tele van célokkal, maximálisan férfias, udvarias, családcentrikus. 2 saját lakása van, autó, egy nagy multicégnél vezető mérnök, nagyon magas fizetéssel. (nem akarok anyagiasnak tűnni, de ezzel szeretném érzékeltetni, hogy mennyire sikeres az üzleti életben)

A bökkenő az, hogy barátnője van (de még nem jegyezte el).

Egy buliban ismertem meg, már első látásra nagyon tetszett, de érdekes volt, hogy egyáltalán nem nézte a csajokat, nem azokkal volt elfoglalva, inkább a barátaival, pedig láthatóan minden nő vevő lett volna rá. Először azt gondoltam, nha ez tuti meleg.... :) De egy kis beszélgetés után felhozta a barátnőjét.


Olyan csalódott lettem, mert nekem pont egy ilyen férfi kell :(

Nem akarok én semmit sem, nem akarnék én bekeverni, csak most olyan csalódott vagyok.



2014. szept. 5. 17:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%

Mi itt a kérdés? Van barátnője.


Sajnálom kérdező, de ez a hajó elúszott. :(((

2014. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
igen, visszaolvasva nincs is itt kérdés, csak annyira benne volt ez az egész, le kellett írnom.... Nem érzem jól magam, mert benne vagyok a korban és semmi nem alakul....
2014. szept. 5. 17:30
 3/25 anonim ***** válasza:
34%

Hát maximum egyedül öregedsz meg. Nem kell ennyire válogatósnak lenni. Az idézet szerint is a hibáikért szeretjük az embereket.


Biztosíthatlak róla, hogy az általad kiszemeltednek is van, egy röpke csevejből nem fogod megállapítani, a végleges kép hosszú évek alatt formálódik ki.

2014. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
37%
Hát igen, ha ilyen pasikat keresel,akkor kösd fel a gatyádat, mert nem te leszel az elsõ és az utolsó sem.Ja és foglalt, hát igy jártál, majd találsz egy hasonlót.
2014. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
15%
drága,a tökéletes férfi,nem iszik nem bagozik,nem nőzik.és meg sem SZÜLETETT!
2014. szept. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 csabika1971 ***** válasza:
13%

Közel sem biztos, hogy a hajó elúszott. Barátnője van? Nagy cucc. Mert eljegyezte már, kivan tűzve az esküvő?

Mert ha nem, egy próbát meg ér ha neked meg ennyire bejön.

Csak ügyesen.

2014. szept. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
46%

Mindegy, hogy eljegyezte-e, vagy sem, ha nem nézegette a lányokat, jó eséllyel boldog és szerelmes. És mindenképpen foglalt...

Kevés az ilyen férfi, de azért nem lehetetlen találni (a nagyon magas fizetés más kérdés, de remélhetőleg nem arra hajtasz), szóval nem kell feladni.

2014. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem foglalt, csak van egy barátnője. De ne törd magad utána, inkább menekülj előle.


"31 éves, jó képű, sportos felépítésű, jól öltözött, NORMÁLIS, humoros férfi. Tele van célokkal, maximálisan férfias, udvarias, családcentrikus. 2 saját lakása van, autó, egy nagy multicégnél vezető mérnök, nagyon magas fizetéssel. (nem akarok anyagiasnak tűnni, de ezzel szeretném érzékeltetni, hogy mennyire sikeres az üzleti életben)

A bökkenő az, hogy barátnője van (de még nem jegyezte el)."


Nem. Az igazi bökkenő az, hogy 31 évesen még nem nős és nem két gyerek apja, csak van egy barátnője, akit MÉG nem jegyzett el (nem is fogja egyhamar), és bulikba jár.


Ez a tökéletes férfi, kedves kérdező, egy csókos nárcisztikus majom, semmi más. (Valószínűleg Fidesz-közeli, mert jelenleg csakis az jut ilyen hamar ilyen pozícióba.) 31 évesen egyetlen ember sem lehetne ilyen pozícióban, ilyen fizetéssel, ha nem volna csókos, bármilyen tehetséges is, mert még nagyon fiatal ahhoz, hogy vezető legyen.


Egy minden épeszű multicég tudja.


Ha mindenáron petézni akarsz, mert zörög a bébitikktakk, akkor ne válogass. Álomférfi nem létezik.

2014. szept. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%

6.

Nem nézelődik és idegen nőknek az elején tisztázza, hogy barátnője van, szerintem itt túl sok esély nincs.

2014. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Az is tetszett, hogy láttam rajta, hogy nem egy csajozógép, nem tette-vette az agyát, úgy mint a haverjai, pedig simán megtehette volna. Ez nekem szimpatikus nagyon.

Persze nem adom fel, nyitott szemmel járok, és háta megtalálom én is azt, aki nekem kell.

Próbálkozni nem akarok, mert a szavaiból egyértelműen kiderült, hogy boldog a barátnőjével, és már régóta együtt vannak.

(Facebookon megnéztem a barátnőjét, legalább valami nagyon csinos nő lenne, de inkább egy nagyon egyszerű lánnyal van együtt....., és csak még rosszabb lett a helyzet)

2014. szept. 5. 17:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!