Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy foglalt férfit (38) mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy foglalt férfit (38) mikor kezdhet el érdekelni nagyon egy másik nő?

Figyelt kérdés
Nem szexuálisan, hanem a másik lénye, személyisége, amiből nagy szerelem lehet. Ha a meglévő párjával jó a kapcsolata akkor is? Vagy akkor nem? Férfiak...
2015. aug. 3. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Egy tapasztalt és okos 38 éves férfi csak a csöcsöket, a testalkatot és a fejet nézi mert tudja jól, hogy a másik személyisége, lénye nem fog megmutatkozni igazából pár beszélgetés, vagy munkakapcsolat, egyéb más alkalmával.
2015. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ha többet tölt időt a munkahelyén, mint otthon a párjával?
2015. aug. 3. 19:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az még nem jelent semmit sem.

Szerintem ne akarj háromszögeket létrehozni, keress egy független embert minden tekintetben sokszorosan megéri.

2015. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mivel hasznos a válasz, bemásolom, egy privi:

Soha....ha otthon minden ok, akkor soha, ha pedig nem akkor leginkább a sex motiválja

2015. aug. 3. 22:53
 5/10 A kérdező kommentje:

Mondjuk egyébként ezt nem hiszem el. Mert akkor minek hívogat? Én nem vagyok az a sexbomba, ha nem lennék legalább kicsit távolságtartó már meglett volna az első randi..

de parázok.

2015. aug. 3. 22:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Te hány éves is vagy?
2015. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
31
2015. aug. 3. 23:12
 8/10 Giliszta88 ***** válasza:
100%
Szerintem,ha otthon minden oké akkor a párod iránt kéne érdeklődni, de ha már menthetetlen a helyzet,akkor légy őszinte és válljatok el,de ne hazudozz.ha más iránt érdeklődik valaki,annak oka van. Valószínűleg nem kapja meg otthon azt,amire szüksége lenne. Ez szerintem nem kortól függ,hanem attól,h mennyit törődik egymással a két fél.
2015. aug. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31 évesen azért lehetne több eszed,már ne haragudj. Méghogy nagy szerelem meg tralala... Meg akar d.gni és ennyi. És ezt mondom 28 éves nőként.
2015. aug. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attol fugg milyen a ferfi szemelyisege, van olyan ferfi aki imadja a feleseget de masokkal is kezd viszonyt, de a feleseget ott nem hagyna senkiert. A masik tipus akinek gond van a hazassagaval, nem jo benne valami altalaban szexualisan nem mukodik jol es akkor elkezd keresni uj kapcsolatot. Ha nagyon meggyozo a ferfi es Te ugy erzed hogy neki rossz a hazassaga azert ismerkedne veled, akkor beszelgess vele, idovel minden ki szokott derulni, de ovatossagra intelek mert a ferfiak sokszor hazudnak, a feleseguk nem is tud rola, a felesegtol ugy megy el munkaba hogy mindennap szerelmet val neki, kozben meg a baratnojet ugy akarja elcsabitani hogy a felesegere minden rosszat mond es panaszkodik, szerintem akkor dol el a dolog, amikor a baratno egy ido utan megkeri hogy akkor valjon el, lepjen, ha akkor huzakodik es marad a felesege mellett, akkor hagyd ott, ne higyj neki tovabb.
2015. aug. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!