Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)


Szóval érdekelne egy témában a véleményetek.

A pontos sztori:

Ugye idén egy táborban összejöttem egy fiú iskolatársammal.

Egy életkorúak vagyunk,csak ő 1 évvel visszamaradt,

mert év vesztes.Szóval,járunk,csak nem keres,amit

én nagyon hiányolok!:( Mindig csak ÉN írok rá....

Akkor van hogy visszaír,de van hogy van.:((

Mikor visszaír,akkor elkezdünk írogatni,de akkor

is csak olyan 10-15 percig. utána csak azt írja hogy most elkel mennem ide-oda,majd hamarosan visszajövök.

De az a "visszajövök" alig ha történik meg.

Múltkor már elegem volt,hogy nem ír,és ráírtam hogy mégis ma a baj,haragszol?De mondta,hagy jaj,nem nyugi nem haragszik,csak nem nagyon szokott fent lenni facebookon.:/

Igazából mindig azt írja hogy nagyon szeret,és már várja,hogy találkozzunk,csak nekem az már nagyon fáj...

tegnap este is az ő képeit nézegettem,és sírtam,mert nagyon hiányzik.:( Mikor meg visszaír,akkor is elsírom magam,annyira örülök neki.Nem tudom hogy mit fogok csinálni ha találkozni fogunk,mert akkor is mindenki előtt elfogom magamat bőgni?Szerintetek mit csináljak,vagy nektek mi a véleményetek erről?:(

Azért írtam ebbe a témába,mert úgy voltam hogy nem nagyon illik a "felnőtt párkapcsolatok" témába se,mert:

1)nem vagyok 18


Előre is nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát,csak annyira kérnélek meg titeket,hogy normális válaszokat adjatok,és a trollok pedig kerüljenek.:)


14/L



2015. aug. 12. 10:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*de van hogy nem
2015. aug. 12. 10:58
 2/13 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért.:S
2015. aug. 12. 10:59
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha már kategória: "Tini párkapcsolatok" De ez most mindegy is.


Az nem lehetséges, hogy nem fb-n éli le az életét és ezért nem beszélget veled gyakran? Ha jártok, akkor érdekes. Miért mindenki előtt kéne elsírnod magad? Hiszen ketten találkoztok, akkor csak előtte sírhatsz, ha sírsz.

2015. aug. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Nem szokott írni, ezért te nézegeted a képeit és sírsz rá? - Értem.
2015. aug. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
a csavok mar csak ilyenek. 90% ban szetszortak es hebehurgyak ennyi idosen. en 21 eves baratom is ilyen neha. nem kell semmi rosszra gondolni, nem azert mert ne szeretne csak elveszik kicsit a vilagaban amit persze a nok sose fognak tudni megerteni 😉 eloben altalaban minden jobb latod ot, tudsz reagalni ra 100% ban, szerintem talizz vele gyakrabban 😊
2015. aug. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Bhaszki,nektek soha ebben az életben nem hiányzott a barátotok?-.-

Jó nézzetek le,nem érdekel!Így is szhar az életem,ettől se lesz jobb!

2015. aug. 12. 11:10
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszoló.:(
2015. aug. 12. 11:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Gyerekszerelem, "szar az életem és társai" két hét múlva más után fog fájni a szíved, remélem addig is megtanulsz obszcén szavak nélkül írni, korrekten. 15F.
2015. aug. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

na jó,

1)nem gyerek szerelem

2)már a kérdéseben is elírtam,hogy csak normális válaszokat!


Szóval kérlek,aki nem tud normálisan tanácsot adni,az elmehet innét.Kösz!-.-

2015. aug. 12. 11:18
 10/13 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, miért nem keres.

De manapság a táborokba miért ismerkedni járnak?

Az utóbbi 2 hétben az össze táboros kérdésben dugtak, csókolóztak, összejöttek, megcsaltak, kihasználták a másikat, hitegették egymást és végülis egy normális kapcsolat sem született a tábori flörtökből.

2015. aug. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!