Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha anyámat...

Mit csináljak ha anyámat mikor megkérem valamire, direkt az ellenkezőjét csinálja? 14/L

Figyelt kérdés
Régen is rengeteg ilyen volt,hogy megkértem valamire,és ő persze az ellenkezőjét csinálta.Azokról konkrét példa már nem jut eszembe,de pl a múlthét pénteki:Az a lényeg,hogy az iskolában csúfolnak,én meg gondoltam ha valakinek,hát a saját anyámnak elmondhatom.Megmondtam hogy ofőnek ne mondja hogy szóljon rá az osztálytársaimra,mert én úgy nem fogok bemenni egy darabig.Erre ő mondta ma reggel(ma mentem először egy busszal,és ezért de amúgy is túl aggódik mindent,ezért nem volt gyanús)hogy eljön velem.Mondtam hogy ne,de hiába.Szóval eljött.Suli előtt kb 10 lépéssel mondtam neki,hogy menjen haza.Erre mondta hogy de beszélni akar az ofőmmel.Mondtam hogy én így nem megyek be,ha beszélsz vele.Azt mondta jó,akkor nem beszél vele,de nem panaszkodjak.Mondtam hogy oké.De töri órám végén a tanár(ő nem az osztályfőnököm)odahívott pár fiút,meg egy lányt hogy beszélni akar velük.Pedig sosem szokott senkit odahívni az a tanár sem,amúgy hallottam hogy valamiről beszélnek,de nem értettem miről,ezért csak sejtem hogy erről.Az óráim után ofő engem keresett,hogy valami papírt ad majd és írja alá az anyám.(végül elfelejtette odaadni,de sose szokott adni csak nekem semmilyen papírt). Ja,és 1.óra utáni szünet kezdete után kb 4 perccel mondja két lány osztálytársam hogy látták anyukámat,miért volt itt? Anyám tagadja,hogy ő nem volt ott,nem tudja kit láttak,mert ő nem volt ott.De majd pont ma jut eszükbe azoknak a lányoknak azt hazudni hogy látták? Szóval biztos bent volt.

2013. márc. 25. 16:04
 1/5 anonim válasza:
Hát nem tudom, én nekem ez csak aggódásnak tűnik.Te mit tennél ha csúfolnák a szeretett gyereked az osztálytársai ?
2013. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó,aggódik de akkor is.Ha nekem lenne gyerekem,és még meg is kérne hogy ne beszéljek a tanárjával,akkor nem beszélnék.Azért nem, mert így meg lehet hogy még jobban csúfolni fognak hogy csak anyámnak tudok panaszkodni stb...
2013. márc. 25. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani de most majd rájössz h nem szabad mindent elmondani anyudnak. csak azt amiről tudod h nem baj ha tudja. Az enyém is ezt csinálta de már nem mondok el neki ilyet. Tudom h mit szabad és mit nem. :/
2013. márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát aggódik az odáig rendeben van. De a szülők nem lrtik meg hogy ha beszélnek a tanárokkal azzal csak rosszabbat tesznek.
2013. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok :)

nem akár rosszat de hiába kéred h ne tegye akkor is csinálja majd....ilyenek az Anyucik :))

De ebből tudhatod h nagyon szeret téged! <3

2013. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!